יום שני, 5 בינואר 2015

סופ"ש שבוע חלומי בבירת הנגב

באר שבע הופכת להיות אחת מערי התיירות המומלצות בישראל. מלבד תיירים המגיעים מחו"ל לבירת הנגב כדי להתרשם מהאווירה המדברית, האקלים הים תיכוני והאווירה המיוחדת, יש גם ישראלים הבוחרים לנסוע דרומה לסוף שבוע חלומי.
בבאר שבע יש הרבה אטרקציות שחובה לראות וגם לא מעט פנינות חן קולינריות. אפשר להגיע לסוף שבוע בבאר שבע יחד עם בן הזוג, המשפחה והילדים או החברים. יש כאלה שמנצלים ימי שבת נעימים ומגיעים בספונטניות לבירת הנגב, לעומת אחרים המתכננים מראש את הטיול ומזמינים מקום באחד מבתי המלון.

אטרקציות מומלצות בבאר שבע וסביבתה

מבחינת ביקור באטרקציות במהלך סוף השבוע, כדאי לכלול לא רק את העיר באר שבע אלא גם את הסביבה. הגן הזואולוגי בבאר שבע הוא מקום טוב להתחיל בו את הטיול. גם פארק קרסו למדע ברחוב העצמאות מתאים למי שרוצה לחשוף את הילדים לתחומי עניין חדשים, כאשר לצידו כדאי לציין את העיר העתיקה של באר שבע ואת פארק נחל באר שבע. העיר העתיקה חושפת פסיפס מרתק ופארק נחל באר שבע משמש בתור מקום מפגש בין נוף מדברי, היסטוריה ומגוון אנושי.
אטרקציות אלו מוכיחות שבבאר מתקיים שילוב יוצא דופן בין שמורות טבע, מקומות בילוי אורבניים וחוויות תרבותיות. סופ"ש חלומי בבירת הנגב זול ומשתלם בהשוואה לכל מקום אחר בארץ ובטח שבהשוואה לנסיעה לחו"ל. מעבר לכך, באיזור תעשייה קרית יהודית סמוך למחנה נתן בבאר שבע מחכה למשפחה מתחם "החלל המופלא". זהו אולם המשחקים הגדול ביותר בדרום ובו מעל 1,700 מ"ר של מתקנים וחוויות. האולם הממוזג מתאים לביקור עם תינוקות וילדים לכל אורך השנה והוא כולל סימולטורים, מתקני מים, ג'ימבורי, אומגות, בריכות כדורים, שולחנות משחק ועוד.

איפה אוכלים בבאר שבע?

כדאי להקצות לפחות כמה שעות לביקור במסעדות באיזור באר שבע. משפחות עם ילדים יכולות לנצל את השפע של דוכני המזון בשווקים, בקניונים ובמרכזי הקניות. בכל הנוגע לפסטות או פיצה באר שבע היא ללא ספק עיר תיירות מובילה. המחירים במסעדות נמוכים ויש הרבה מקומות חדשים המציבים רף גבוה. המסעדות בבאר שבע מציגות מרכולת קולינרית המבוססת על טעמים וחומרים גלם מדבריים. בבאר שבע יש מגמת התחדשות ברורה הבאה לידי ביטוי במסעדות יוקרתיות, דוכני רחוב ורשתות מזון מהיר. אין גבול לכמות הטעמים שניתן לחוות במהלך סוף שבוע קצר בבירת הנגב ולכן כדאי להגיע אליו לפחות פעם בשנה.

מי שאינו מכיר את איזור באר שבע מוזמן לקבל המלצות ולקרוא ביקורות באתרי האינטרנט העוסקים בתחום. במתחם רינגלבלום לדוגמא מחכות מסעדות אותנטיות עם שפע של טעמים, תבלינים וריחות. מומלץ להגיע בשעות הבוקר לבית הקפה כדי ללגום אספרסו איכותי, לעצור במסעדת "הודו הקטנה" לארוחת צהריים ולסיים עם משולש פיצה באר שבע מקומי. 

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ