יום רביעי, 27 באוגוסט 2014

השכרת צימר- כיצד נעשה זאת נכון

אם גם אתם חושבים להכנס לעולם הנפלא של אירוח ולהצטרף לשורה של עסקים משפחתיים שמתפרנסים בכבוד, מעניקים חוויה מפנקת לכל תושבי הארץ ולתיירים רבים מחו"ל ונהנים מכל רגע, יש לנו כמה טיפים שיסיעו לעשות זאת בהצלחה ובקלות.
לפני כמה שנים התעוררה תופעה מבורכת שזכתה לתשואות רבות, אלה העניקו לה פלטפורמה שמאד הזינה את קיומה. הופעתם של הצימרים הראשונים גררה התלהבות רבה בקרב עם ישראל וכולם החלו לנהור אליהם. סיפור הביצה והתרנגולת- האם הפרסום הביא את האנשים, או התלהבות האנשים הצדיקה את הפרסום, כך או כך, היה זה תור הזהב של צימרים באשר הם.
לימים נראה כי השיח סביב האירוח בצימרים נדם, נראה שלדבר על זה כבר לא נמצא בראש מעינינו, אבל אל לנו לטעות. זה שאנחנו מדברים על זה פחות זה לא אומר שאנחנו גם עושים את זה פחות. למעשה, אנחנו מבלים בהם לא פחות מבעבר.
ישראלים אוהבים צימרים והם מתאימים לאופי הישראלי, כך שיש פה יחסי גומלין נהדרים ושוק פורה במיוחד.
כמה טיפים חשובים
  • הכירו את הסביבה שלכם בכל רגע נתון. לא די בביצוע סקירות בהתחלה בלבד, אלא לכל אורך הדרך חשוב לדעת מה קורה מסביב. במקרה זה דווקא לא החשש מתחרות שצריך להניע, אלא ההזדמנות לשתף פעולה. צימרים הם עסקים קטנים, ולכן שיתופי פעולה יכולים רק לתרום לשני הצדדים ובטח שלאורחים.
  • בטחו את עצמכם. פוליסת הביטוח צריכה להיות מקיפה ומדויקת, כך שלא תמצאו את עצמכם בפני מבוכה בזמן אמת.
  • הגדירו סטנדרט והיצמדו אליו. שירות הוא חלק חשוב ומהותי באירוח בצימר, אם אתם מתכננים לארח אצלכם אנשים עשו זאת בצורה המקצועית והטובה ביותר. אל תתפשרו.
  • השקיעו בשיווק.
שיווק צימרים
הטיפ הזה בהחלט מצדיק פרק שלם בפני עצמו. כל עסק, בטח עסק קטן ובטח בתחום כה תחרותי חייב להשקיע בשיווק בכדי להתקיים. מעטים העסקים שיכולים להתקיים על בסיס מוניטין שנבנה מפה לאוזן והיום הדרך היחידה להגיע אל הלקוחות היא באמצעות שיווק.
יש מקום להבחין בין פרסום לשיווק ובעוד שתור הזהב של פרסום הצימרים יתכן וכי עבר, השיווק הוא עולם אחר לגמרי. פרסום תפקידו להעלות מודעות, ליצור חשיפה, ליצר תודעה אצל האנשים כלפי מושאו. שיווק הוא התמחות פרקטית יותר שתפקידה לייצר פעולה. שיווק תפקידו להניע ולייצר מימוש ובמקרים של עסקים קטנים, ממש כמו צימרים, מדובר על המענה המדוייק ביותר.

כעת כשכולם כבר יודעים מה הם צימרים, היכן הם ממוקמים ומה היתרונות הנהדרים הגלומים בהם, כל שנותר לבעלי הצימרים הוא רק לוודא שכולם מגיעים אל הצימר שלהם. זאת הם יכולים להבטיח באמצעות שיווק יעיל וממוקד. כיום ישנו מגוון רחב של פתרונות שיווק יעילים, יצירתיים ובעיקר מאד כלכליים, כך שכל אחד עסק יוכל להרשות לעצמו להשקיע בשיווק הכה נחוץ לו. עסקים קטנים במיוחד חייבים שיווק כמו אוויר לנשימה, וזה הדבר הראשון שתרצו להשקיע בו את האנרגיה שלכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מסעדות בארץ