יום שלישי, 1 ביולי 2014

פעילויות שניתן להעביר במלון

בית מלון כבר מזמן לא משמש רק לצורך לינה ושהייה תמורת תשלום. בתי מלון בכל רחבי הארץ ערוכים כיום לשורה ארוכה של פעילויות ייחודיות, המבטיחות יתרונות עבור כל המשתתפים. בתי מלון מחויבים למוניטין שלהם ולכן מקפידים על רמה גבוהה של אירוח. רק בתוך בית מלון נמצא למצוא אולם כנסים הנמצא בקרבת מקום, עם גישה נוחה ועם אפשרות לשילוב הרצאות, כנסים והשתלמויות. חלק מבתי המלון מבוקשים עבור בעלי אירועים המעוניינים לערוך חתונה, בר מצווה ויום הולדת, וחלק מהמקומות מיועדים דווקא עבור הסקטור העסקי והמוסדי. בית מלון כמעט ואינו מגביל את האורחים מבחינת סוג הפעילויות ונציגיו מחויבים באופן מלא לאינטרסים של הלקוחות.
העצה העיקרית לקראת קיום פעילויות בבתי מלון היא לבדוק מראש את היצע האפשרויות הקיים. מומלץ לתאם פגישת ייעוץ עם אחד מנציגי מחלקת אירועים או מזון ומשקאות, להגיע אל המלון כאשר מתקיימת בו פעילות ולבדוק מקרוב את התנאים. יש לברר לגבי מספר המקומות שיכול בית המלון לאכלס בתוך האולם ולוודא כי הוא עולה בקנה אחד עם מטרת הפעילות. לאחר מכן כדאי להיכנס אל עובי הקורה ולבדוק גישה לנכים, קשישים או בעלי מוגבלויות, לשמוע על פתרונות חנייה ולהבטיח תנאים אידיאליים גם עבור פעילויות הנמשכות יותר מיום אחד.
כמה עולה לערוך פעילויות בבית מלון?
השתלמויות הן רק דוגמא אחת מיני רבות לפעילויות הנערכות בתקציב מוגבל בתוך בתי מלון והארחה. מבחינה כלכלית, רוב בתי המלון מספקים לאורחים הצעת מחיר הכוללת אולם, ארוחת בוקר, שתייה קלה, חמה וקרה ולעיתים גם מאפים מתוקים, קינוחים ועוד. הצעת המחיר משתנה בין בתי מלון לפי עונות השנה ובהתאם לביקוש. פעילויות שניתן להעביר במלון במהלך הקיץ יהיו יקרות יותר מפעילויות בחורף, ולהיפך.
יש הרבה פעילויות שניתן להעביר במלון גם ללא צורך בהיערכות מוקדמת. היתרון של פעילויות אלו בא לידי ביטוי בשבירת השגרה ובהחלפת האווירה הרגילה והמשעממת. פעילויות שניתן להעביר במלון מייצרות עניין בקרב האורחים, מסעירות את הרוחות ומעודדות השתתפות ויצירתיות. מעבר לכך, גם מבחינה כלכלית עדיף לעיתים קרובות לקיים פעילויות בתוך בית מלון מאשר לשכור אולם חיצוני. כדאי לשים לב למיקום של המלון ולוודא כי יש בסביבתו מוקדי עניין שיכולים לשמש את המשתתפים במהלך הפסקות.

לסיכום, השימוש בבתי מלון לצורך קיום פעילויות הוא מקובל ושכיח בכל רחבי העולם. אפשר לחלק את רשימת הפעילויות לקטגוריות ולהתייחס בין היתר אל אירועים משפחתיים, השקות, אירועים עסקיים, הרמת כוסית, חוגים, הרצאות, קורסים, סדנאות, הנחיות ועוד. בית מלון מעניק אטמוספירה ייחודית והוא כולל המון אנשי מקצוע המבטיחים פעילות מוצלחת. פעילויות בבתי מלון הן לא רק נעימות ונוחות יותר, אלא במקרים רבים גם זולות בהשוואה לאלטרנטיבות הקיימות בארץ, באירופה או בארצות הברית. 

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ