יום רביעי, 13 במרץ 2013

מבצעים על מלונות בארץ, איפה ומתי?


במקרים רבים, כאשר מחפשים לצאת לחופשה מפנקת או אפילו טיול מסעיר במיוחד, לא צריך להרחיק לכת ולטוס לחו"ל, אלא פשוט לבחור יעד כלשהו בארץ ולדעת שהכול אפשרי. במקביל לגידול בכמות התיירים הנכנסת למדינה והגעה אל עבר שיאים חדשים, כך גם ענף התיירות מתפתח וממשיך לספק את המבקרים, כאשר ניתן למצוא מלונות בוטיק, מלונות הכל כלול, מלונות 3 כוכבים לצד מלונות 5 כוכבים ועוד. כעת, רק נותרת השאלה – אילו מבצעים קיימים, כיצד למצוא אותם ומתי הזמן השווה ביותר לרכוש אותם?

חבילות נופש


בכדי להגיע לכדי טיול מושלם ובחירה בין מבצעים מתאימים, כדאי קודם להחליט מה רוצים לעשות במהלכו : האם רק לישון במלון ולצאת לטיולים באזור במשך כל היום? ואולי להתפנק במלון עם אוכל, מופעי בידור ומשחקייה שתתאים לכל המשפחה? לאחר בחירת אופי הטיול, ניתן לבחור בצורה קלה יותר בין סוגי המלונות השונים ובהתאם לכך לבצע חיפוש ממוקד יותר של מבצעים על מלונות בארץ.
המבצעים הטובים ביותר מוגדרים על ידי משרדי התיירות כחבילות נופש הכוללות לעיתים טיסות, אירוע על בסיס פנסיון מלא, חצי פנסיון או הכל כלול, ולעיתים אפילו מסאז' מפנק ומגוון תוספות אותן ניתן להזמין עוד לפני שבכלל יוצאים מהבית. רכישת חבילה במשרדי הנסיעות במקום הזמנה של טיסה, מלון ומסאז' נפרדים, מאפשרת להוריד את העלויות באופן משמעותי.

היכן למצוא את המבצעים


משרדי הנסיעות בעיר וכן גם המוקדים הטלפוניים עדיין קיימים, אך כיום ניתן למצוא מבצעים שווים במיוחד אשר עונים על כל הדרישות בתוך חיפוש קצר ומהיר במיוחד במנועי החיפוש האינטרנטיים. באתרי האינטרנט של משרדי התיירות ניתן לצפות במגוון חבילות לטווח הרחוק, בארץ, בעולם ואפילו ברגע האחרון, ממש לפני היציאה לבילוי ספונטני. באמצעות אתרי האינטרנט ניתן להרכיב חבילה באופן אישי או פשוט לרכוש אחת מוכנה ומוזלת.
כמו כן, בשנים האחרונות התפתחה גם סצנת הקופונים האינטרנטיים בארץ ובעולם, כאשר רכישה קבוצתית של קופון כל שהוא תהיה שווה יותר לעסקים גדולים וקטנים כאחד, וככל שהמכירה גדולה יותר כך המחיר עשוי לרדת. לכן, בכדי למצוא מבצעים טובים, כדאי לגשת אל החלק האחורי בעיתון, אל אתרי האינטרנט של משרדי הנסיעות ואל אתרי הקופונים.

מתי מגיעים המבצעים השווים ביותר


בענף התיירות כמו בכל תחום אחר, זה הכול עניין של היצע מול ביקוש. ככל שהביקוש יהיה גבוה יותר כך המחירים יעלו ולהיפך. בתיירות, אשר מתבססת על חופשים מעבודה ולימודים, ניתן לראות גדילה משמעותית בעיקר בחגים וחודשי הקיץ. גם בתקופות האלו ניתן למצוא חבילות נופש אשר מוזילות את המחיר הרגיל, אך גם הן עשויות להיות גבוהות יחסית לשאר השנה.
עם זאת, בכדי למצוא את הנופשים הזולים ביותר בארץ ובעולם, ניתן לחפש דווקא בין החגים, לקראת הקיץ או אפילו בסוף חופשת הקיץ, כאשר הביקוש יורד באופן דרסטי והמלונות שוב מוזילים את המחירים בכדי להישאר אטרקטיביים גם בחודשים הללו. לכן, בכדי למצוא מבצע טוב לנופש מצוין, כדאי קודם כל לחשוב על אופי הטיול אותו מתכננים, להשתדל לבחור עונה פחות עמוסה בתיירים ולבסוף לחפש באתרי התיירות והקופונים. נופש נעים.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ