יום רביעי, 6 בפברואר 2013

מלונות בארץ – הדרך הנפלאה להעביר חופשה משפחתית


החופשה מתקרבת, ואתם כבר מתכננים חופשה ומחפשים מלונות בארץ שינעימו עליכם את החופשה,  אך אינכם יודעים מה חופשה של היעד, חלק אפילו אוהב להתפנק בחופשה של מלונות בארץ  רק על מנת להשתזף בבריכה הנעימה, לקבל מסג' וטיפולי ספא מפנקים, לאכול ארוחות בוקר דשנות וטעימות ולטייל קצת באזור בו נמצא המלון. אלה הם אנשים האוהבים להירגע מלחץ העבודה והם בוחרים דווקא את התקופות בהן אין הרבה תיירים השנים אצל מלונות בארץ.  אם אתם מחשפים יעד טוב עם מלונות  מפנקים, כדאי לחשוב מה מושך אתכם, נוף ירוק, מוזיאונים ואתרים שונים, ים, צלילה הכול תלוי ביעד שלכם. ניתן לציין כי בכל יעד שתבחרו מלונות בארץ הם ברמה גבוהה מאוד והשירות אף הוא ברמה גבוהה שזה דבר מאוד חשוב לנופשים.


להיזרק בחוף? לישון באוהל? באכסניה או בבית מלון מפנק?הכול תלוי באופי החופשה בה אתם מעוניינים, אם אתם מעוניינים לצאת לחופשה בסגנון ה"קמפינג" אז תוכלו לצאת לחיק הטבע עם אוהל וציוד מתאים, אך אם אין לכם מספיק תקציב, תוכלו גם ללון באכסניה, אך אם יש לכם תקציב מתאים וחפצתם בחופשה מפנקת, מלונות בארץ יתנו לכם את המענה הטוב ביותר. אם יש לכם ילדים ואתם מעוניינים בחופשה משפחתית, תוכלו לברר איזה סוג פעילויות יש לילדים ,כדאי להזדרז  בהזמנה, כי מלונות טובים בעלי שם, יכולים להיות תפוסים, עדיף להזמין מקומות לפחות שלושה שבועות מראש. אם האוכל מאוד חשוב לכם, אז כדאי לדעת, כי במלונות מפוארים ובעלי שם, יש את השפים הטובים ביותר בארץ שמבשלים את ארוחות הגרומה הטובות ביותר, אם תאכלו ערב אחד במלון בו אתם שוהים, תוכלו להבין באיזה סוג מאכלים מדובר וממגוון עשיר במיוחד.


צוות בידור לכל הגילאיםצוות הבידור במלון עומד לרשות הנופשים ומדי ערב נערכים מופעים ברמה למבוגרים ובמשך היום ושעות אחה"צ ישנה פעילות ענפה לילדים כך שההורים יכולים לנוח ולא לדאוג  לגבי ילדיהם. אם בחרתם לנפוש בחג, כדאי כי החופשה לא תיהפך לסיוט של שהייה בפקקים, השתדלו לצאת יום לפני כי כל המדינה בחופשה... ולכן יש פקקים ברוב כבישי הארץ, אלא אם כן אתם טסים לאילת בחבילת נופש הכוללת טיסה.  השאלה  העיקרית היא כמה זה עולה לנו במיוחד בתקופות החגים, יש מבצעים או הזדמנות כמו וועדי עובדים בחברות יוקרתיות כמו משרות הייטק שמציעים מבצעים לעובדים בתקופות החג בבתי המלון היוקרתיים באילת ובעוד מקומות בארץ.


לחגוג את החג עם כולם..הרבה משפחות מעוניינות להתארח ולא לארח, הם מעוניינות בשילוב של חופשה עם חג והדרך הכי טובה לעשות זאת זה לנפוש באחד מבתי המלון היוקרתיים בארץ בהם נערכות  ארוחות חג שכל השוהים במלון ושבים יחד וההרגשה היא כמו משפחה אחת גדולה.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ