יום שלישי, 12 בפברואר 2013

לנופש בארץ אורזים כפכפים ולא יותר מידיי בגדים


מה אנחנו צריכים בחופשה קצרה בארץ היפה והחמה שלנו? בניגוד לחופשה אליה אנחנו יוצאים בארצות אחרות, שם מזג האוויר שונה ואנחנו לא ממש יודעים איזה בגדים ונעליים לקחת אתנו כדי ליהנות מחופשה נעימה עם בגדים נוחים, בחופשה אליה אנחנו יוצאים בארץ, זה לא ממש משנה אם זה בדרום הארץ או בצפון הארץ, אנחנו מכירים את מזג האוויר ויודעים אלו בגדים ונעליים לקחת אתנו כדי להעביר את הזמן בנעימים.

אז מה אורזים לחופשה בארץ?


במדינה חמה כמו שלנו, אין כל כך צורך לארוז יותר מידי בגדים, מספיק שנביא כמה בגדים נוחים וקלילים שמתאימים לאזורים עם לחות גבוהה או עם טמפרטורה גבוהה במיוחד, או שניהם גם יחד...

יחד עם כל אלה חשוב גם לקחת זוג נעליים שיהיו לנו נוחות במהלך הטיול. אין צורך להביא יותר מידי זוגות של נעליים. אם אתם מתכוונים להגיע לחופשה של בטן-גב כדאי להביא זוג כפכפים שיהיה נוח איתם להסתובב בבריכה וגם לאורך אזור בית המלון.

אם אתם מתכננים לעשות גם טיול רגלי קצר, אז ראוי להביא גם זוג נעליים שמתאימות לטיול רגלי ויגנו על הרגליים במהלך ההליכה שיכולה להיות יותר מאמצת מאשר הליכה נעימה לאורך חוף ים או באזור הבריכה של בית המלון.

סוד האריזה - לצמצם, לצמצם לצמצם!


אם טרם למדתם, אריזה של יותר מידי דברים יכולה לגרום לכך שפחות תיהנו מן החופשה בגלל הסחיבה של מזוודה גדולה וכבדה יתר על המידה, וכן בשל העובדה שאתם לא ממש יכולים לשים משהו נוסף במזוודה במידה וראיתם כמה פריטים יפים וזולים שרציתם לרכוש במהלכה של החופשה שלכם.

גם אם אורזים לחופשה בארץ וגם אם אתם אורזים מזוודה עבור חופשה בחוץ לארץ, אין כל צורך לארוז יותר מידי בגדים וזוגות נעליים. פשוט אספו כמה פריטים בהתאם לפעילויות שאתם מתכננים לעשות. אל תשכחו שאתם עדיין נמצאים בציוויליזציה , ואתם תמיד יכולים במידת הצורך(וגם בשביל הפינוק גרידא) לעשות קניות של כפכפים או של שמלת חוף שמצאו חן בעיניכם במקום אליו הגעתם לטייל ולנפוש.

לסיכום

חלק מן ההנאה של נופש בארץ הוא פשוט לקחת תיק קטן בו שמים כמה בגדים וזוג של כפכפים או סנדלים ולצאת לכיוון הצפון או הדרום שם מחכה לנו הרפתקה נעימה, בלי יותר מידי הכנות ובדיקות שמאפיינות בדרך כלל טיול בחוץ לארץ.
שתהיה חופשה נעימה!

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ