יום שלישי, 12 בפברואר 2013

הפלגה ולינה על הסיפון - מלון על המים חוויה בלתי נשכחת


איזה כיף זה לצאת לנופש ולגלות מקומות חדשים , אנשים חדשים ומנהגים שאליהם אנחנו לא מורגלים במקום אליו הורגלנו במהלך החיים שלנו בארץ. באופן כמעט אוטומטי, כאשר אנשים מחפשים אחר חופשה בארצות אחרות, הם מחפשים אחר טיסות לאותו יעד.

אולם אין זה הכרחי לעבור את המסלול הידוע ושאינו נעים כל כך של בידוק בטחוני- צ'ק אין – ביקורת דרכונים- נהירה לדיוטי פרי- טיסה במקום ישיבה צר ולא נוח. בכל פעם שאנחנו טסים ליעד כל שהוא, חשוב להבין כי אנחנו יכולים להגיע אל אותו יעד בצורה הרבה יותר נעימה ונוחה.

          הפלגה - חוויה שונה ומיוחדת


אלטרנטיבה נהדרת לטיסה הינה הפלגה, ולהפלגה יש יתרונות רבים שטיסה פשוט לא יכולה להציע. כאשר אתם יוצאים לעבר יעד על גבי ספינה, אתם למעשה כבר הגעתם אל בית המלון שלכם ואתם לא צריכים לחכות עוד כמה שעות עד אשר תגיעו אל היעד ורק אז תיכנסו אל חדר השינה שלכם במהלכה של החופשה.

ברגע בו עליתם אל סיפונה של הספינה, אתם יכולים להתחיל ליהנות מכל שלל האטרקציות שמציעה כל הפלגה והפלגה. איזה רעיון גאוני זה להפוך ספינה שהינה כלי תעבורה, לאטרקציה, בית מלון על המים שמעביר את כל הנוסעים בו מסלול במהלכו יש את כל מה שצריך כדי להעביר את השייט בנעימים.

ספינות רבות מציעות עוד ועוד אטרקציות, על גבי הספינה קיימים מספר של ברים, מסעדות, בית קולנוע, מכון כושר, בריכה, מגרש גולף, חדרי משחק לילדים ומה לא.
הגיוון משתנה מספינה לספינה וחלקן מגיעות בגדלים מאסיביים שהעין פשוט לא יכולה לקלוט, יחד עם אבזור מפואר כיאה למלונות יוקרה מסביב לעולם.

אם אתם תמיד לא אוהבים את הדוחק והלחץ להספיק לרכוש מתנות לעצמכם ולבני משפחה בדיוטי פרי , טרם העלייה אל המטוס, דעו כי קיימת חנות דיוטי פרי בספינות מעין אלה אשר מציעות לכם את כל הזמן של ההפלגה על מנת לגשת ולבחור מספר פריטים בצורה נוחה ונעימה, והכי חשוב בלי לחץ להספיק לטיסה!

יתרון משמעותי נוסף שבית מלון נייד מאפשר הינו הגעה אל כמה יעדים באותה הפלגה. המסלול יכול להיות לאורך כמה מדינות ולפיכך ניתן לעגון כמה פעמים בכמה מדינות שונות, וליהנות מיום של כיף בכל יעד , כאשר אין כל צורך לחפש בכל פעם מחדש מקום לינה או למהר על מנת להספיק לטיסה ליעד הבא.

          לסיכום


בית מלון על המים יחד עם אינספור של פעילויות לאורך היום והלילה מאפשרים הפלגה נעימה עתירה באפשרויות של בילוי לכל הגילאים. לצאת להפלגה הינו חוויה ייחודית שאם טרם ביצעתם, אתם חייבים אותה לעצמכם לפחות פעם אחת בחיים!

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ