יום ראשון, 13 בינואר 2013

איפה אתם אוכלים בחג?


החג מגיע ועימו ההכנות הקדחתניות וההיערכות המשפחתית. לרוב על המשפחה המארחת נופלות מרבית ההכנות החל בהכנת תבשילי הארוחה עצמה, רכישה יוצאת דופן של מוצרי מזון ניקיון ברשתות שונות כדוגמת סופר פארם מבצעים לחג, וכלה במציאת מקומות לינה לקרובים שהגיעו מרחוק. עם השנים משפחות רבות בוחרות להעביר את ארוחת החג המסורתית בבתי מלון מתוך מבחר מלונות בארץ המציעים את שירותיהם בעניין. כך ניתן לשלב את ארוחת החג המסורתית יחד עם המשפחה בתנאי נופש ומנוחה, ללא לחצים מיותרים. .

לבחור את האווירה המתאימה

ישנם מלונות בארץ המציעים מבחר חבילות נופש המשלבות גם את ארוחת החג המסורתית כחלק מהעסקה. ביחרו לכם את בית המלון המתאים עבורכם בהתאם לדרך בה תעדיפו לחגוג את ארוחת החג. יש בתי מלון שעורכים ארוחת חג משותפת לכלל האורחים, בזמן שנקבע לכך מראש ובהתנהלות של טקס משותף אחד לכול אורחי המלון. בתי מלון אחרים יציעו לכם לנהל את ארוחת החג ע"פ רצונכם וזמנכם החופשי בהתאם לתפריט הקיים שהוכן במיוחד עבור ארוחת החג ובמידה ותרצו תוכלו להוסיף מנה זו או אחרת בתשלום נוסף.

ימי השהייה הרצויים לכם

כדאי לתכנן את שהותכם בבית המלון כך שתוכלו לנוח לפני הארוחה החגיגית. בימי החג הכבישים בארץ עמוסים לעייפה ובוודאי לא תרצו להיתקע בפקקים בדרככם אל הארוחה. כדאי להתאים את שהותם בבית המלון לפחות יום אחד לפני ערב החג, כך תוכלו לנוח מנסיעתכם ולהכיר את בית המלון ושירותיו עוד טרם הארוחה החגיגית. כמובן שאם יש באפשרותכם כדאי להיערך לשהות של יום נוסף לאחר ארוחת החג, שכן לעיתים הארוחה נמשכת עד השעות הקטנות של הלילה ואין זה הזמן המתאים לצאת לדרככם בחזרה.

כמה זה עולה לי

מלונות בארץ מודעים לדרישה הגוברת עבור ארוחת החג בבתי המלון ולעיתים הדבר אף מייקר את עלות השהות אפילו יותר מתעריפי סופ"ש רגילים. כדאי להיערך מראש להוצאה זו ולעקוב אחר מבצעים שונים בתחום. ישנם גופים שונים כדוגמת מועדוני לקוחות סופר פארם מבצעים, המציעים השתתפות בהגרלה המעניקה הטבות בשהות במבחר בתי מלון בארץ. אפשרות אחרת היא הזמנה מוקדמת בבתי מלון שתאפשר לכם לשריין את מקומכם מראש ובנוסף ליהנות מהנחה משמעותית בשל ההרשמה המוקדמת.

שירותי קייטרינג ללא לינה

אופציה נוספת להיערכות והכנת ארוחת החג היא הזמנת שירותי קייטרינג לביתכם. ישנם בתי מלון אשר יכולים לספק לכם את ארוחת החג בהתאם למספר המנות הדרושות ולתפריט המתאים לכם. בצורה זו תוכלו לחגוג באווירה הביתית המוכרת לכם, אך ללא ההכנות וההיערכות הקדחתנית של שלבי הכנת הארוחה המסורתית. בנוסף לכך תוכלו להיעזר בשירותי בית המלון בנוגע לכלי האוכל, ההגשה, ועיצוב השולחן ובכך ליצור לכם ארוחת חג משפחתית מהודרת כאילו התקיימה בבית המלון הפרטי שלכם.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ