יום ראשון, 23 בדצמבר 2012

טיול מאורגן לקרנבל ונציה - בודקים ואז מזמינים


כמה כיף זה לצאת לטיול למקומות מרתקים ברחבי העולם שמציעים לנו ניתוק לכמה זמן מן המציאות היומיומית שלנו בארץ ומעבר לתרבות שונה וחדשה בה אנחנו מגלים עולם חדש של מנהגים, היסטוריה ומאכלים. כדי באמת להעניק לעצמנו זמן של שקט, ללא דאגות, כדאי כבר לבצע הזמנה של טיול מאורגן ליעד בו רצינו לצאת לנופש קצר, או ארוך.

טיול מאורגן


מה טיול מאורגן מציע לנו למעשה? טיול מאורגן קרנבל ונציה למשל נותן לנו את האפשרות להתנהל לפי סדר יום שנקבע מראש עבורנו. אנחנו לא צריכים לחפש אחר אמצעי תחבורה לכל מקום אליו אנחנו מעוניינים להגיע, לחפש אחר המקום בו רוכשים כרטיסי נסיעה, לברר מהו הכרטיס המשתלם ביותר , וכל ההתעסקות הזאת הינה רק עבור אמצעי התחבורה.

מעבר לתחבורה ישנה ההתעסקות עם העלויות של הכניסה לאטרקציות השונות שנמצאות במקום אליו אנחנו רוצים לנפוש, ההגעה מנמל התעופה אל בית המלון ובחזרה, החיפוש אחר המלונות הטובים בהם כדאי ללון בעיר, מקומות טובים לבצע בהם שופינג  ומקומות הבילוי המתאימים לשעות הערב המאוחרות. את כל זאת אנחנו מוצאים בחבילה אחת שלמה שנקראת- טיול מאורגן.

קרנבל ונציה


הקרנבל בוונציה הינו מן הוותיקים שמתקיימים והחלו כבר הרחק בהיסטוריה להתקיים מידי חודש פברואר. כיום קרנבל זה מושך קהל רב מכל רחבי העולם, לכן רצוי לברר הרבה זמן מראש לגבי חבילות של טיולים מאורגנים כדי לשריין לעצמכם מקום בטיול שהינו לטעמכם ובטווח התקציב שלכם.
קרנבל המסכות בוונציה הינו חוויה מיוחדת בה נחשפים למיצגים ומופעי רחוב מאולתרים וכאלה שנקבעו מראש במהלכו של כל היום.

שלל של אנשים מחופשים עם מסכות מקוריות וססגוניות במשך של עשרה ימים צובעים את העיר החורפית בצבעים חמים וממלאים אותה באווירה חגיגית כיאה לקרנבל. שימו לב כי יש מופעים שהינם בתשלום וישנם מופעי רחוב חינמיים. העלות של מופעים יכולה להיות יקרה מאוד, החל ממאה יורו ועד לחמש מאות יורו למופע.

השוואת דילים


נכון, לא כל החברות מציעות את אותה החבילה ולכן גם המחירים משתנים מחברה לחברה. לכן כדאי לברר מהו טווח המחירים עבור טיול מאורגן ליעד אליו אתם מבקשים להגיע והאם מחירים אלה בטווח של התקציב הפנוי שיש לכם. קחו בחשבון שהמחיר כבר כולל הרבה מן העלויות הנוספות, מה שגורם למחיר להיות גבהו יותר מדיל של טיסה ובית מלון בלבד. בכל אופן חשוב לברר בדיוק מה כל חבילה מכילה.

חבילה בסיסית תכלול את הדברים הבאים –


·         הטיסות אל היעד
·         בית מלון ברמה טובה
·         ארוחת בוקר בבית המלון
·         כניסה לאטרקציות
·         ארוחות ערב במסעדה
·         תחבורה ממקום למקום
·         תשר לנותני שירות

ההבדל בין טיול מאורגן אחד למשנהו טמון באורכו של הטיול, בטיסות שכר/סדירות, בתי מלון ברמות שונות, רמה של תחבורה. חשוב לברר היטב מה בדיוק מציעה כל חברה וחברה כדי להימנע מהפתעות לא נעימות ולמצוא את הטיול המאורגן שייקח אתכם לקרנבל בוונציה בהנאה רבה.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ