יום ראשון, 23 בדצמבר 2012

שייט קרוזים מלון וחופשה על המים


אם טרם יצאתם להפלגה, אתם מפספסים חוויה ייחודית. אומנם לטוס למקומות חדשים ורחוקים הינה חוויה לא פחות מרגשת, אך לצאת להפלגה הינה הרפתקה שונה ומיוחדת שכל אחד חייב לעצמו לחוות, לפחות פעם אחת בחייו והמלצה שלנו זה עם קרוזיט. אז אם אתם בעלי נפש הרפתקנית ונמאס לכם לשבת בטיסה ארוכה ומייגעת בכל פעם שאתם יוצאים לנופש, למה שלא תנסו לשם שינוי להגיע אל היעד בשייט?

מלון על המים


תחשבו על זה. אתם מגיעים אל הספינה, מוצאים את דרככם אל החדר שלכם, מניחים את המזוודה, וזה הכל. מעתה לא תצטרכו לדאוג לדבר שקשור למטען שלכם עד אשר תהיו בנמל הבית שוב. הדבר הנפלא ביציאה אל קרוז הינה הידיעה שאתם לא צריכים להיסחב לאחר שעות רבות של ביקורת, נסיעות וטיסה לכתת את דרככם אל בית המלון עם מזוודה כבדה וגוף עייף שרק רוצה לנוח מכל המעברים הללו. אתם למעשה נמצאים בבית מלון שמשייט עמכם אל הנמל בו הספינה תעגון, פעם, פעמיים או יותר, לפי המסלול שנקבע מראש.

אטרקציות רבות במלון על המים


עוד טרם הגעתם לנמל היעד, מחכה לכם חוויה מרתקת. תלוי בסוג הספינה והפינוקים שהיא מציעה, אבל כעיקרון, כל מה שאתם צריכים על מנת להעביר את הזמן בהנאה צרופה, נמצא כבר על הספינה. מלבד סידורי שינה נוחים קרוז מציע גם ארוחות שמוגשות מלבד מהמסעדה המרכזית גם בברים או במסעדות נוספות אשר נמצאות בקומות השונות של הספינה ומציעות אווירה שונה יחד עם תפריט אחר, כמו מסעדה איטלקית או בית קפה בניחוח צרפתי.

מעבר לארוחות המגוונות שהינן אטרקציה בפני עצמה, אתם יכולים להיות בטוחים כי תקבלו לוח זמנים מסודר של סדר היום במהלך השייט ובו שלל של פעילויות לכל הגילאים. הרבה פעמים הקרוזים מותאמים לקהל מסוים, ולכן כדאי לוודא כי השייט מאפשר כמה שיותר אטרקציות במהלך ההפלגה עד להגעה אל נמל היעד, שגם בו יהיו דברים שפונים לגילאים הרלבנטיים של הנופשים.

אתם יכולים לבחור לצאת לריצה במסלול שנקבע במיוחד עבור חובבי הג'וגינג , להיכנס לחדר הכושר על מנת לבצע אימון טוב של השרירים, ללכת לקזינו כדי ליהנות ממשחקי הימורים או להשתעשע בבריכה יחד עם הילדים ולצנן קצת את הגוף במים הקרירים.

חשוב לעקוב אחר סדר הזמנים של האירועים והפעילויות הזמינות במהלך ההפלגה, שכן יהיה חבל לפספס משהו שיכול לעניין אתכם במיוחד, כמו הקרנה של סרט שאתם ממש אוהבים בבית הקולנוע שנמצא בספינה.

הגעה אל היעד


לאחר שעות רצופות בזמן של איכות עם בני הזוג והילדים, ישנה האפשרות לחקור תרבויות אחרות ולערוך סיור בעיר בה עוגנת הספינה מידי פעם בפעם. כאילו במהלכה של ההפלגה לא קיבלתם מספיק אטרקציות מעניינות, אסור לשכוח כי ישנה עגינה של הספינה ביעדים מלאי אטרקציות גם כן.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ