יום רביעי, 26 בדצמבר 2012

מלונות בארץ


נופש הוא דבר שכל אחד מחפש מדי פעם. לצאת קצת מהבית, לשנות אווירה, לקבל הכל על מגש של כסף, להרגיש שבאמת אפר לנוח מהיומיום. נופש הוא דבר שמתחשק לנו לעשות מייד לאחר אירוע כמו חתונה. לרוב בני הזוג יוצאים לנופש כלשהו, מי לטיול גדול יותר ומי פחות, מי לחו"ל ומי בוחר לו מתוך מבחר של מלונות בארץ שישנם. מלונות בארץ הם רבים ומגוונים. קיימים מלונות בארץ מכל הסוגים והמינים ובמקומות הנופש העיקריים כמו אילת או ים המלח ישנו מבחר גדול מאוד של מלונות. ישנם מלונות ששייכים לרשתות הגדולות כמו פתאל או ישרוטל ומלונות ששייכים לרשתות קטנות יותר או לא משוייכים לרשת בכלל.


כל אחד יכול למצוא מלונות בארץ שמתאימים לצרכיו, רק צריך להחליט מה מתאים, להסתכל קצת באינטרנט ולהזמין. ישנם מלונות שמותאמים למשפחות. אלה מלונות שתמצאו בהם פעמים רבות פנסיון מלא, כלומר הכל כלול. במלונות אלה יעשו הכל כדי שכל אחד מבני המשפחה יהנה, מה שאומר שאוכל ישנו כל הזמן ומותאם גם לרצונות המבוגרים, כמו קפה או עוגיות בשעות אחר הצהריים, וגם לפיהם של הקטנטנים כמו קרטיבים או ממתק מדי פעם. המקום גם מספק בידור לכל אחד מני המשפחה. הילדים, בייחוד אם יש ילד גדול יותר, יכולים להסתדר ללא ההורים כי ישנה משחקיה מגוונת עם מתנפחים או משחקי מחשב שבהם ילדים מגילאים שונים יכולים להעסיק את עצמם שעות.


מצד שני, ההורים יכולים למצוא לעצמם עניין בחדר כושר, למי שמעוניין להוציא קצת אנרגיות או בספא, למעוניינים לנוח ולהתפנק או כמובן בבריכה. כל אחד יכול למצוא במלונות כאלה את מקומו וזה היתרון הגדול שלהם עבור משפחות- הם גדולים ומגוונים. מספר מלונות בארץ מסוג זה ניתן למצוא כמובן באילת אך גם בים המלח, טבריה.


מלונות שונים בתכלית הם מלונות בוטיק. אלה מלונות אידיאלים לזוג שנמצא אחרי חתונה ורוצה את השקט והאינטימיות, או לזוגות בכלל. אם המלונות שהוזכרו קודם הם לרוב גדולים ורועשים, פה מדובר במלונות שקטים וגם קטנים בהרבה. מבחינת הגודל שלהם הם דומים יותר לאכסניה, פונדק של פעם אך היוקרה שלהם שונה לחלוטין משל אכסניה. הם נמצאים בבניינים מיוחדים. כמעט בכל מלון בוטיק ניתן למצוא ייחוד במבנה הארכיטקטוני ובעיצוב שלו. לא בקלות בכלל ניתן לזהות שמדובר במלון בגלל המבנה שכלל לא דומה למבנה שגרתי של מלון- בניין רב קומות ורב חדרים עם בריכה בחזית שלו. כל מלון בוטיק קובע את הייחוד שלו. חלקם מיוחדים בעיצוב ובמבנה, בחלקם הספא הוא הטופ, בחלקם קיימת מסעדת שף, בחלקם ישנו מקום לאירועים. מלונות בוטיק קיימים בכל הארץ: בערים הגדולות- תל אביב, חיפה וירושלים, בגליל פזורים מלונות בוטיק מנהריה במערב עד לרמת הגולן במזרח.

כך שכל אחד יכול למצוא מלונות בארץ לפי טעמו ולפי סוג החופשה שברצונו לקחת.  

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ