יום רביעי, 28 בנובמבר 2012

אטרקציות לאירועים במלונות


מידי פעם ישנם אירועים וכנסים בבתי המלון שברחבי הארץ. בדרך כלל במלונות שנמצאים בתל אביב או באילת. יכול להיות שמדובר באירוע של חברה אך גם לפעמים מדובר באירועים פרטיים כמו חתונה אשר אנשים בוחרים לערוך באולם הכנסים שקיים בבית המלון. עריכה של אירוע באולם אשר נמצא בבית מלון, הינה עריכה של אירוע לכל דבר ומצריכה את אותם ספקים כמעט, כמו חברה המספקת אטרקציות לאירועים, תקליטן, קייטרינג וכיו"ב.

ההבדל העיקרי הוא שבבית המלון ניתן כבר להזמין חדר וללון שם ביום האירוע או במסגרת של כמה ימים, בהתאם לסוג האירוע המדובר. בנוסף, קיימים מתקני בית המלון אשר פנויים לשימוש של קהל האורחים אשר מגיע, החל מהספא ועד לבריכה שלרוב נמצא בכל בית מלון ברמה טובה ומעלה שמכבד את עצמו ויודע לפנק את אורחיו.

עיצוב האירוע בבתי מלון


מטבע הדברים מדובר בסוג של חגיגה, רשמית יותר או פחות,אבל עדיין מקור להילולה קטנה.
אחד הדברים החשובים באירוע הינו העיצוב של האולם. לכל אירוע יש את התקציב שלו, אבל בהחלט יש מקום לשדרג את האווירה ככל שניתן באמצעים אלה, ולפזר סידורי פרחים על גבי מפות יפות שיאירו את המקום בצורה נעימה. כמובן שניתן להרחיב את העיצוב ולשים בלונים בצורות מסוימות, עיצוב תאורה מיוחדת ועוד לפי רמת היצירתיות וסוג האירוע.

הופעת זמר / להקה בבתי מלון


מוזיקת רקע או מוזיקה כזו שתקים את האורחים לריקודים סוערים, בדרך כלל בניצוחו של תקליטן מנוסה או עם להקה/ זמר אורח שילכדו את תשומת ליבם של קהל האורחים שהגיע לאירוע. בכל אירוע כדאי מאוד לדאוג שתהיה מוזיקה מתאימה שתעיר את קהל האורחים ותעזור לקדם את החגיגה אל הכיוון הנדרש – רחבת הריקודים. בחרו באנשים מקצועיים אשר יגיעו עם ציוד איכותי וידעו להעביר את האירוע בצורה הטובה ביותר, ללא תקלות ועם הרבה שמחה ומוזיקה טובה באוויר.

קייטרינג / בופה בבתי מלון


גם באירוע רשמי של חברה וגם באירוע פרטי של בני משפחה, תמיד צריך שיהיה אוכל טעים ומשביע. ניתן לערוך את האירוע ולהזמין שירות של חברת קייטרינג מקצועי או אולי להשתמש בשירותי המסעדה של בית המלון עצמו. מעבר לברור מאליו חשוב להוסיף פינוקים מפתיעים כמו דוכן של גלידות וכל מיני דברי מתיקה אחרים. גם גדולים וגם קטנים יידעו להעריך את ההשקעה ויצאו מן האירוע עם חיוך מאוזן לאוזן ופה מלא בשוקולד.

גימיקים לאירועים בבתי מלון


הכינו מראש כל מיני גימיקים קטנים שהאורחים יוכלו לקחת בסוף האירוע בתור מזכרת ממנו.
כך לדוגמא, ניתן להכין שרשראות מאירות כאשר ישנו כיתוב מיוחד של האירוע שנערך.
דרך נהדרת אחרת היא להעניק לכל האורחים מגנטים עם הצילום שלהם במהלך האירוע, תמונה שווה אלף מילים ותמיד נחמד להסתכל בתמונות ולהיזכר באירוע שהיה באותו זמן.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ