יום ראשון, 18 בנובמבר 2012

איזה סוג של חופשה בברצלונה אתם מחפשים?


רוב הישראלים המחפשים אחר טיסה לברצלונה עושים זאת כתוצאה משני צרכים עיקריים: חופשה עם המשפחה או חופשה רומנטית עם בן הזוג. המחירים והעובדה שמדובר על יעד פופולארי בכל רחבי העולם הפכו את העיר למוקד אירועים תוסס. אך האם ישנם הבדלים בין הזמנת כרטיסי טיסה לברצלונה עבור חופשה משפחתית לבין הזמנת כרטיסים לחופשה זוגית? המדריך הבא יעזור לכם לבדוק כיצד עושים זאת נכון.


היתרונות של ברצלונהמעל הכל, ברצלונה היא עיר המייצגת את השילוב בין אירופה הקלאסית למודרנית. זו הסיבה שהזמנת כרטיסי טיסה לברצלונה יכולה לעורר חיוך על הפנים של כל מי שאוהב חוויות חדשות. ברצלונה היא עולם שלם של פינוקים ואתרי תיירות מהשורה הראשונה.


המאפיינים של חופשה משפחתית: תיאום מראשבכל הקשור אל חופשה משפחתית, כרטיסים חייבים להירכש דרך חברת תעופה מוכרת ואמינה. משפחות עם ילדים לא יכולות להרשות לעצמן לקחת סיכונים. למרות שהטיסה לברצלונה אורכת מספר שעות בודדות בלבד, התנאים על הטיסה צריכים להיות ברמה גבוהה. מעבר לכך, את ההזמנה של כרטיסי הטיסה לברצלונה יש לבצע במקביל להזמנת מלון, כניסה לאטרקציות ולעיתים גם השכרת רכב. ברצלונה היא עיר שמאוד קל לטייל בה עם המשפחה והיא אינה מצריכה אמצעי תחבורה, אך ישנן משפחות המעוניינות לשלב את הביקור בספרד גם עם נסיעה אל ערים אחרות.


זוגות צעירים יכולים להרשות לעצמם להיות ספונטנייםבחופשה רומנטית הדגש הוא על זמן האיכות. כרטיסי טיסה לברצלונה יכולים להיות הפתעה מוחלטת או להירכש במשותף זמן רב מראש. הרומנטיקה המלווה ביקור בברצלונה, הסמטאות הצרות, מרכזי הקניות, בתי המלון, המסעדות והמוזיאונים הופכים את החופשה הזוגית בברצלונה לחלום בלתי נשכח. בני זוג המעוניינים להפתיע עם הזמנת כרטיסי טיסה לברצלונה יכולים לעשות זאת בצורה ישירה מול חברת התעופה. ישנו מגוון גדול של כרטיסי טיסה לברצלונה, כאשר ההבדלים בין המחירים נובעים בעיקר ממועד ההזמנה ומהתקופה בשנה. מצד שני, מזג האוויר בברצלונה נחשב נוח גם בחורף ולכן חברות התעופה מציעות טיסות בתדירות גבוהה.


מבוקשת בקרב נשים, גברים וילדיםלסיכום, הסוד של ברצלונה טמון כנראה באופן בו כל תייר יכול למצוא בה את מה שהוא מחפש. בין אם מדובר על משפחה או על בני זוג רומנטיים, ברצלונה היא יעד שחייבים לטוס אליו לפחות פעם אחת בחיים. צריך לזכור כי ברצלונה קורצת גם לגברים וילדים, המעוניינים ליהנות מאתרי הספורט של העיר. טיולי בר מצווה בברצלונה הפכו לאופציה הראשונה של מאות ילדים, אשר רוצים לראות מקרוב את הדשא של קאמפ נואו. סביר להניח כי גם בשנים הקרובות תמשיך ברצלונה להוביל את רשימת היעדים המבוקשים של אירופה, הרבה בזכות הביקוש בקרב ישראלים. 

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ