יום רביעי, 31 באוקטובר 2012

טיסות ללונדון – בירת אנגליה


טיסות לאנגליה מהארץ נוחתות בדרך כלל בלונדון. לונדון היא בירת אנגליה והיתה במשך כמה מאות שנים בירת האימפרייה הבריטית שחלשה על שטח השווה לחמישית היבשה של העולם. עד היום ניתן לראות את סממני הגדולה של האימפרייה הבריטית המשתקפים מעיר מיוחדת זו. אין ספק שלונדון היא אחת הערים המבוקשות ביותר בעולם ומספר התיירים בה בשנה ענק.

טיסות לאנגליה ללונדון


מכיוון שלונדון היא עיר כל כך אטרקטיבית יש שפע של דרכים וטיסות להגיע אליה מכל העולם. מישראל יוצאות טיסות ללונדון יומיות וסדירות משדה התעופה בן גוריון הנוחתות בשדה התעופה היתרו הסמוך ללונדון או בשדה התעופה גאטוויק המרוחק מעט יותר  מן העיר. הטיסה עורכת כחמש שעות ואתם נמצאים ביבשת אחרת ובתרבות אחרת. מזג האוויר בלונדון גשום רוב ימות השנה אך עונת הקיץ היא העונה הנוחה לבקר ולטייל בעיר. בחורף יורדות הטמפרטורות והרבה יותר קשה לטייל ברחובות העיר. למי שמעוניין להגיע בתקופת החגים הנוצרים, לקראת סוף חודש דצמבר תחכה לו העיר מקושטת בצבעוניות רבה ואווירת החג המיוחדת שווה ביקור בעיר בתקופה זו.

טיסות ללונדון - אטרקציות בעיר


לונדון היא עיר המשופעת באטרקציות תיירותיות רבות. ארמון הבקינגהאם הוא אחד מן המקומות המתויירים ביותר בלונדון ואסור להחמיץ את החלפת משמר המלכה שמתרחשת במקום. בלונדון כמה מן המוזיאונים המרשימים בעולם ובראשם המוזיאון הבריטי הכולל מחלקת היסטוריה, ארכיאולוגיה, טבע וכדומה. הטייט גאלרי נחשב לאחר מהגלריות המפורסמות בעולם שבו מתחלפות תערוכות אמנות כמה פעמים בשנה. לונדון גם נחשבת לבירת התיאטרון של העולם וכל ביקור בלונדון מזמן לכם הצגות נפלאות, מחזות זמר מפורסמים ואת ההצגה שרצה כבר מלמעלה מחמישים שנה באותו התיאטרון – "מלכודת העכברים" של אגתה כריסטי, סופרת ספרי המתח הנודעת.

טיסות ללונדון – איפה לישון ולאכול


לונדון היא עיר ענקית ויש בה למעלה מעשרה מליון תושבים. מקומות האוכל בלונדון מגוונים וניתן למצוא בא מסעדות של מאכלים מכל העולם. מסעדות צרפתיות, מסעדות הודיות משובחות, מסעדות בסגנון ים תיכוני, מסעדות קפריסאיות מעולות וכמובן את האוכל הבריטי הלאומי – פיש אנד צ'יפס המפורסם שניתן לקנות בכל פינת רחוב כמעט. המלונות בלונדון מאד מגוונים וניתן להזמין חדרים במלונות יוקרתיים של חמישה כוכבים כמו הריץ הלונדוני וכן בשפע של מלונות 3 כוכבים הממוקמים במרכז העיר במחירים סבירים. אין ספק כי טיסות לאנגליה לוקחות אתכם למקום מרתק ומדהים מבחינה תרבותית וניתן להגיע ללונדון שוב ושוב ובכל פעם לגלות מקומות חדשים ואטרקציות רבות לבקר בהן.

טיסות לאנגליה – להגיע מוכנים


לפני שאתם מזמינים טיסות לאנגליה מומלץ להכין רשימות של מקומות שברצונכם לבקר בהם כדי שלא תפספסו את הדברים הקרובים לליבכם. יש לזכור שבאנגליה התנועה נוסעת בכיוון ההפוך ממה שאנו רגילים בארץ וברוב מדינות העולם ויש להיזהר כשחוצים את רחוב בלונדון.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ