יום חמישי, 9 באוגוסט 2012

מדריך לנופש בגיל הזהב


כל מי שחשב לרגע שבגיל הזהב הסתיימו החיים הטובים, הוא טועה. כיום ישנה מודעות הולכת וגוברת בין שלל משרדי הנסיעות ומארגני הטיולים לקהל הנופשים בגיל הזהב. למעשה עם נקליד באינטרנט נופש לגיל הזהב, נוכל למצוא שלל סוכנויות נסיעות המתמחות אך ורק בזה. אותם סוכנויות יספקו לכם מגוון חבילות נופש המותאמות לצרכים של הנופש בגיל הזהב. אם בכל זאת אתם מעוניינים לתכנן את הטיול בעצמכם, כדאי שתשימו לב לדגשים הבאים.

בחירת המלון המושלם לגיל הזהב

בחירת המלון בחופשה היא בין החלקים הכי חשובים שלה, בחירה לא נכונה יכולה לגרום לנו עוגמת נפש ושלא נאמר בזבוז כסף. בבואנו לבחור את המלון המושלם עבור גיל הזהב אנחנו חייבים לבחור מלון המותאם לצרכים המיוחדים של הגיל הזהב. חלק מאותם צרכים כוללים גישה לאנשים עם מוגבלויות שונות כמו אנשים עם כיסאות גלגלים ומכשירי הנשמה. חשוב לבדוק אם המלון כולל נגישות לכיסאות גלגלים אם זה, חללים וחדרים מרווחים ללא מדרגות, רמפה בכניסה למלון ומעלית רחבה. חללים רחבים בחדרים ובמעלית יהיו מאוד נוחים למעבר של כיסאות גלגלים. חשוב לבדוק אם חדרי המלון מותאמים לאנשים בעלי מוגבלויות כמו חדר אמבטיה רחב ומאובזר לנוחות האדם המוגבל כמו מקלחת רחבה בנוסף לאמבטיה, מוטות מתחת לצד השירותים והאמבטיה שהאדם יוכל לאחוז את עצמו ולקבל תמיכה, כאשר הוא יוצא מכסא הגלגלים. שהשירותים, הכיור והברזים במקלחת יהיו נמוכים, כך שלאדם יהיה קל להשתמש בהם. בנוסף לכך כדי לבדוק שיש למיטה אביזר שיגן על האדם בעל המגבלה מפני נפילות בזמן השינה. את כל אלו תוכלו לברר באמצעות שלל מערכות מידע באתרי אינטרנט של מלונות בארץ או בחוץ לארץ וכמובן תמיד תוכלו ליצור קשר אם המלון עצמו על מנת לוודא שאכן המלון נגיש ומותאם לצרכים המיוחדים של גיל הזהב.

אטרקציות ופינוקים לגיל הזהב

נופש ללא אטרקציות ופינוקים בשום צורה שהיא לא יכול להיחשב כנופש. כיום ניתן למצוא שלל אטרקציות המותאמות במיוחד לגיל השלישי, אותן ניתן לארגן באזור הנופש או דרך כל סוכנות נסיעות בארץ. אטרקציות הכוללות שלל מסלולי טיול מרתקים המותאמים במיוחד לצרכים של גיל הזהב, מבחינת הנגישות למטייל, האטרקציות הכלולות בטיול, ההפסקות הכלולות בטיול, כמות האנשים הכלולה בטיול, התכנים שכלולים בטיול וכמובן המדריכים שעברו קורס עזרה ראשונה במסגרת לימודי תעודה, על מנת להבטיח את ביטחונם במהלך הטיולזאת בנוסף לביטוח בריאות. בנוסף ניתן ליהנות משלל אתרי ספא עם מסאז'ים שינעימו את זמנם של גילאי הזהב ומגוון טיפולי יופי המבטיחים לרענן את עורם של בני גילאי הזהב. כמובן שאסור לכם לוותר על שלל המוזיאונים, ההצגות ומגוון אתרי התרבות המרתקים שמספקות המדינות השונות, במיוחד אם אתם יוצאים לנופש באירופה הטומנת בחובה אתרי תרבות מרתקים המושלמים לגיל הזהב. קיימים עוד שלל אטרקציות המותאמות לגיל הזהב אותם תוכלו למצוא באינטרנט ובשלל משרדי הנסיעות המתמחים בחבילות נופש לגיל הזהב.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ