יום חמישי, 9 באוגוסט 2012

שייט תענוגות מושלם לכל משפחה


בחופשה משפחתית רגילה לחוץ לארץ, אנחנו צריכים לתכנן מגוון עצום של פרטים, על מנת להפוך את הנופש למושלם עבור הילדים וגם ההורים. הרבה פעמים כשאנחנו טסים למקום מסוים, אנחנו לא נשארים באזור אחד אלה מנצלים את הנופש לביקור במגוון יעדים באזור. דבר שמצריך סידורי טיסה, תחבורה ולינה למגוון יעדי האזור, המתוכננים בנופש. רוב הסידורים והתכנונים הללו גורמים לרובנו בלבול וכאב ראש, שלא לדבר על כמות הכסף, שעולה לנו כל החופשה. שייט תענוגות מהווה חבילת נופש, המושלמת למשפחה. חבילת נופש הפועלת על עיקרון הכול כלול, מבחינת תחבורה, כלכלה, לינה ואטרקציות.

שייט תענוגות חבילת הנופש המושלמת למשפחה

שייט תענוגות מהווה את החופשה המושלמת לכל משפחה, הבאה התור חבילת נופש הכול כלול, המהווה את החבילה האהובה על הישראלים. חופשה הכול כלול החוסכת לנו לרוב תכנון מיגע של מגוון פרטים ומחירה משתלם הרבה יותר מחופשה רגילה. שייט תענוגות מהווה מלון צף, כך שאנחנו לא צריכים לדאוג ללינה במגוון היעדים שאנחנו מתכוונים לנפוש בהם, האוניה מספקת לנו את כל הצרכים. בנוסף לכך אנחנו לא צריכים לארוז את הבגדים, הצעצועים, שידת החתלה וכמובן לא לפגוע בעיצוב חדרי ילדים שבבית לטובת התארגנות לטיול, רק כדי לפרוק אותם שוב במלון חדש כל כמה ימים, מהסיבה הפשוטה האוניה מלווה אותנו לכל אורך השייט. התחבורה מהווה חלק בלתי נפרד מכל חופשה, הטיסה ליעד והשכרת המכונית, על מנת להגיע למגוון האטרקציות והיעדים באזור הנופש המיועד. שייט התענוגות חוסך לנו את עניין התחבורה, האונייה עצמה מהווה בשבילנו את התחבורה, שמובילה אותנו מהנמל בארץ לכל היעדים, שמתוכננים במהלך שייט התענוגות. בנוסף לכך אנחנו לא צריכים לדאוג לאוכל וכלכלה, השייט מספק לנו מגוון ארוחות ואת כל האטרקציות והבילויים שאנחנו צריכים במהלך הנופש. כל אלו חוסכים לנו את התכנונים והסידורים הרבים מבחינת מגוון הפרטים בחופשה הרגילה, סידור שחוסך לנו כסף, פקקים זמן וכאב ראש. שייט תענוגות מעניק לנו חבילה מושלמת מבחינת תכנון מדויק של כל הפרטים החשובים בנופש, מה שהופך את החופשה המשפחתית שלנו לחופשה נפלאה, מלאה באטרקציות ותענוגות.

פעילויות ואטרקציות המתאימות לכל גיל

חופשה המלווה בשייט תענוגות, מהווה אטרקציה והעצמה אישית, עבור כל המשפחה. הכוללת שייט במגוון יעדים כמו: איטליה, יוון, קפריסין, האיים הקריביים, תאילנד, אלסקה ועוד מגוון יעדים מרתקים עם נוף ציורי ופראי משגע. חופשה המכילה בתוכה את כל ההנאה, משהות משותפת בתוך מלון יוקרתי צף, המכיל בתוכו מגוון עצום של אטרקציות להורים וילדים. הילדים יכולים ליהנות משחיה בבריכה, מופעים, משחקי שולחן, משחקי מחשב ועוד מגוון עצום של הפעלות. הפעלות המספקות שקט להורים, המנצלים את המצב להנאה אמיתית משלהם. ההורים יכולים ליהנות מפעילות ספורטיבית מהנה בחדר הכושר המשוכלל, מהופעות של זמרים ידועים, מבילוי בקזינו וסעודה נהדרת הכוללת נפש עם לבוש רשמי. קיימים מגוון עצום של אטרקציות, בכל קרוז או שייט תענוגות, המספקים אטרקציה אמיתית עבור הילדים וההורים, מה שהופך את החופשה למושלמת עבור כל המשפחה.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ