יום חמישי, 9 באוגוסט 2012

כיצד נגיע לאכסניה באילת?


אחת הנסיעות הכי ארוכות, מסוכנות ומייגעות בארץ, היא הנסיעה לנופש באילת. כאשר בנהיגה היא לרוב לוקחת מעל לשש שעות נסיעה בלי פקקים ובטיסה, היא יכולה לקחת בין חצי שעה לשעה, פלוס מינוס, תלוי כמובן מהיכן אנחנו נוסעים.

הדרך הכי מומלצת – טיסה במטוס לאילת

הדרך הכי מהירה להגיע לאילת, היא על ידי המטוס, לרוב הנסיעה עורכת בין חצי שעה לשעה, פלוס מינוס. את הטיסה ניתן לקחת משלל נמלי התעופה בארץ מחיפה, תל אביב וכמובן מהנמל הלאומי בנתב"ג. הטיסות לרוב יעלו לנו כמה מאות שקלים, כך שתוסיפו לזה מיסי נמל ועוד שלל תוספות אחרות, הדבר מיקר את כל החופשה, שזה לרוב מה שמדיר את רגלי הקונים. למרות זאת אם נערוך תחקיר, בדומה לתחקיר שאנחנו עורכים בהזמנת קייטרינג לאירועים קטנים או גדולים, נוכל למצוא שלל חבילות הכוללות טיסה ולינה במלון או באכסניה במחירים ממש משתלמים. כך שאם נעשה חשבון סופי נמצא כי הטיסה, דווקא כן משתלמת, במיוחד אם היא חוסכת לנו זמן.

הדרך הפחות מומלצת- נסיעה באוטובוס לאילת

נסיעה באוטובוס לאילת היא יחסית הכי זולה, מבין שלל האפשרויות הקיימות, אך היא גם הכי ארוכה מבחינת מרחק הנסיעה והזמנים, משום שהקו עוצר בשלל תחנות בדרך לאילת. לכן קחו בחשבון שאם אתם סובלים מהיפראקטיביות ואתם לא מסוגלים לשבת במקום אחד הרבה זמן, הנסיעה תהיה לכם מאוד קשה, במיוחד אם אתם לוקחים את הקו מחיפה, לכן כדאי שתשקלו בכול זאת לנסוע במטוס. מצד שני אם אין לכם כסף לנסיעה במטוס ואין לכם עדיין רישיון נהיגה, האוטובוס מהווה את האלטרנטיבה היחידה שלכם. אם אתם בוחרים לנסוע לאילת, כדאי שתבחרו בקווי הלילה, קח תוכלו לישון במהלך הנסיעה ולא תפסידו יום שלם בנסיעות.

הדרך הכי פחות מומלצת- נסיעה במכונית פרטית לאילת

הנסיעה במכונית פרטית, אומנם עורכת פחות זמן מנסיעה באוטובוס, משום שאנחנו יכולים לבחור בדרך הכי מהירה בהמלצת ה – GPS ואנחנו לא עוצרים כל שנייה כדי לאסוף נוסעים בדרך, כך שהיא מהווה אלטרנטיבה מושלמת לנסיעה באוטובוס. יחד עם כל היתרונות הללו, ישנם גם שלל חסרונות נתחיל בזה שמדובר בנסיעה ארוכה, מתישה וכוללת הרבה דרכים מסוכנות שדורשות את ערנותנו, מכאן התאונות הרבות שהתרחשו בחזרה מאילת, כך שמדובר בסכנת חיים ממשית. בנוסף לכך ישנו את עניין הדלק, המהווה מחיר גבוהה שלא כולנו יכולים להרשות. במיוחד עם כל עליות המחירים, שהופכים את הנסיעה ליקרה אפילו ממטוס.
לסיכום, אומנם אנחנו נוסעים לאילת במטרה לנקות את הראש ולקחת פסק זמן ממבחנים, חיפוש דרושים java, עבודות ועוד שלל לחצים אחרים שגורמים לנו למתח במהלך השנה. כך שבזמן החופשה אנחנו נוהגים לאבד את הראש ולפעול בצורה ספונטנית, בלי לקחת בחשבון שמדובר בנסיעה ארוכה ומסוכנת. לכן כדאי לנו לשקול היטב איזה נסיעה מתאימה לנו יותר מבחינה כספית ובטיחותית.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ