יום חמישי, 9 באוגוסט 2012

ימית אלפיים- ליהנות מחוויה רטובה


ימית אלפיים, ספארק המים הגדול ביותר בישראל, הכולל חוויה מלאה בפינוקים והתרעננות במגוון מתקנים כיפיים, לכל אדם בכל גיל, שאוהב מים. פארק המים, פתוח כל ימות השנה, בין השעה שמונה בבוקר עד שמונה בערב בימי חול ובין השעה שמונה בבוקר עד השעה שש בערב בשישי שבת. הפארק נמצא בחולון, ליד מוזיאון הילדים וכולל בתוכו שפע מקומות חניה, ללא תשלום. בימית אלפיים ניתן למצוא מגוון עצום של אטרקציות, הכוללות עשרים ושתיים מגלשות אקסטרים, היכל מים מקורה עם מגוון בריכות וספא יוקרתי, המספקים חוויה רטובה בקיץ או בחורף, עם מגוון עצום של פינוקים, לכל המשפחה.

ספארק המים של ישראל

ימית אלפיים, מהווה את אחד, מפארקי המים הכי עשירים בישראל. היא כוללות בתוכה לא פחות משישים דונמים של אטרקציות, המתאימים לכל אחד מחברי המשפחה, לא משנה אם מדובר במבוגר או בילד. ימית אלפיים, כוללת בתוכה היכל מים מקורה ענק, עם מגוון בריכות לקטנטנים ולמבוגרים. ההורים יכולים להניח את הילדים בשמרטפייה, בעולם האגדות וליהנות ממגוון המתקנים במקום. עולם האגדות מהווה אטרקציה לכול ילד וכולל בתוכו מגוון הצגות, הפעלות ומופעים מרתקים. בינתיים ההורים יכולים להתפנק מחוויה של ספא יוקרתי, עם מגוון סוגי מסאז'ים, הנעשים על ידי מטפלים מקצועיים. חמם תורכי, ג'קוזי, סאונה וחדר כושר, עם מדריכי כושר מוסמכים ומתקנים איכותיים, ברמה הגבוהה ביותר בשוק. הילדים הגדולים והצעירים בנפשם, אוהבי העקשן והמגלשות, יכולים ליהנות בימית אלפיים, מעשרים ושתיים, מגלשות אקסטרים, המעניקות חווית אדרנלין מעולה, לכל חובב אקסטרים מושבע. ימית אלפיים מספקת בשבילנו את המקום המושלם לשכוח מהצרות בעבודה, הלימודים המפרכים בקורס הפסיכומטרי וליהנות מחוויה רטובה במיוחד.

חוויה רטובה לכל השנה

עונת הקיץ, העונה החמה של השנה, העונה בא מגוון סטודנטים יוצאים לחופשה מהמכללות, תלמידים יוצאים לחופשה מבתי הספר וההורים לוקחים חופשה כדי לבלות עם הילדים מהחוויה הרטובה שמספקת ימית אלפיים. בעונת הקיץ כל המתקנים פתוחים וניתן ליהנות ממלוא החוויה הרטובה, שמציע הפארק. מתחם האושן פול, הכולל בתוכו בריכה אולימפית עם מגוון מגלשות מים, תעלת סופה, בריכת ערבול, מגלשת מים ובריכת גלים, כדי לדמות את החוויה הימית, במתחם סגור. ימית אלפיים מציעה עשרים ושתיים מגלשות אקסטרים, המהוות פארק מגלשות ענק, כשכל אחת מהמגלשות נועזת, מפחידה ומהירה יותר מהשנייה. בשביל הגיוון ניתן ליהנות בימית משלל מגרשי ספורט הכוללים מגרשי כדורסל, טניס, כדורגל וכדורעף. מי שמתגעגע לספארק המים בעונה הקרה, אל דאגה בימית אלפיים, הפארק פועל גם בעונה הקרה. בעונה הקרה ניתן ליהנות ולהתחמם, משלל אטרקציות במתחם מים מקורה הכולל בריכות מחוממות במגוון סוגים, ספא מפנק, ג'קוזי, חמם תורכי וסאונה. ימית אלפיים מהווה חוויה מרעננת בכול ימות השנה, לא משנה עם מדובר בעונה הקרה או בעונה החמה.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ