יום חמישי, 9 באוגוסט 2012

אכסניית התרמילאים גרין


בלב מצפה רמון בין הרי יהודה, לבין שבילי מכתש רמון העצומים, המהווים נקודת מעבר בין תל אביב לאילת, נמצאת אכסניית התרמילאים גרין. אכסניה קטנה ונעימה, השוכנת בלב המדבר, ליד שביל ישראל, מה שהופך אותה לנקודת פתיחה מעולה לטיולים באזור. טיולים מרתקים במיוחד, המשלבים בתוכם את היופי של התחלפות האורות והצבעים בשמיים העצומים. האכסניה פונה לתרמילאים מכל העולם, במחיר חדריה הזולים והמזמינים. כל אלו הופכים את האכסניה, למקום מבוקש אצל מגוון מטיילים בארץ ובעולם.

לינה זולה בלב מצפה רמון

בלב מצפה רמון, ניתן למצוא אכסניה ייחודית, המספקת לינה זולה למגוון סטודנטים, מטיילים ותרמילאים. מקום המאופיין כהוסטל, בו ניתן למצוא חדרים משותפים, עם שלוש מיטות קומתיים, המתאימים לשישה אנשים, במחיר שבעים וחמישה שקלים ללילה. מחיר שהוא עשירית, ממחיר מלון עם שירות נעים ואווירה מאוד חברותית ומחממת. החדרים המשותפים, יוצרים אווירה של קירוב לבבות, השוכנים בחדר לרוב לא מכירים זה את זה דבר המאפשר, צורת היכרות ייחודית עם אנשים ממגוון מקומות בארץ ובעולם. הכרויות אלו יכולות ליצור שיתופי פעולה בין מטיילים וחברויות חדשות. בנות אשר מעדיפות ללון בחדר על טהרת הנשים, יכולות לשריין מראש חדר שיהווה רק בשביל המין הנשי. זוגות המעדיפים ללון בחדר משלהם, יכולים ליהנות מחדר זוגי, עם מיטה זוגית, סלון ומטבח מאובזר. האכסניה, לא בנויה על טהרת ארוחת הבוקר, אלה היא יותר מיועדת לבישול עצמי או משותף עם שאר הדיירים, במטבח משותף. המקום מנוהל על ידי זוג סימפטי, שמספק לאורחים מענה לכל שאלה או בעיה שצצה במהלך השהייה במקום.

אטרקציות בין אורות מתחלפים

אכסניית גרין, מספקת לאורחיה שלל אטרקציות במקום, הכוללות מגוון טיולים, לאורך שביל ישראל ומכתש רמון המהווה אטרקציה נהדרת, לכל אוהב טיולים מושבע. כל מי שרוצה, יכול לפנות לבעל המקום, שעוסק בהדרכת טיולים, על מנת לקבל ייעוץ מושלם עבור מסלול טיולים, מותאם אישית. בעל המקום, בקיע מאוד באזור ועיסוקו כמדריך טיולים, מספק מומחיות ויתרון לכל אורח או סתם מטייל, שנקלע למקום, על מנת לחפש עזרה בהכוונה. אטרקציה נוספת, שניתן למצוא במקום היא מגוון הרצאות על תרמילאות אקולוגית, (כן יש דבר כזה) המהווה הרצאה מרתקת במיוחד. כל מי שרוצה לתרום לחברה ומעוניין להתנדב למטרה נעלה, המקום מציע התנדבות בכפר בדואי אמיתי, תוך כדי רצון אמיתי לתרום לסביבה ולאנשים החיים בא. בנוסף לאטרקציות, הייחודיות באכסניה, ניתן ליהנות משלל אטרקציות במצפה רמון, הכוללות נסיעה על ג'יפים בין המכתשים במדבר או טיול על גמלים בין ההרים והגבעות, דבר המהווה חוויה ייחודית, מי שרוצה יכול להצטרף לטיול בן כמה ימים על גב הגמל ולגלות למה קוראים לו ספינת המדבר. יופיו של מכתש רמון, עם אורותיו המתחלפים במהלך היום, מאפשרים לנו לשכוח את כל הצרות ובדיקות תקופתיות שאנחנו חייבים לעבור, על מנת להציל את החיים שלנו. אכסניית גרין, אומנם קטנה, אך מספקת שירות נדיב, המלצות מעולות לטיולים במקום, והיכרויות חדשות מכל העולם, במחיר ממש זול.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ