יום חמישי, 9 באוגוסט 2012

אכסניות באילת


הנופש באילת ידוע במחירו היקר ולרוב הנופשים בארץ מעדיפים כבר לבחור בנופש בחוץ לארץ כמו בורגוס או יוון שם המחירים יותר זולים והתמורה הרבה יותר גדולה. המלונות באילת אומנם יקרים מאוד, אך שלל האכסניות ובתי הארחה מהווים אלטרנטיבה מושלמת ולרוב הרבה יותר זולה מהלינה בבית המלון היוקרתי. הדבר היחיד שמונע ממרבית הישראלים לבחור ללון באכסניות או בבתי הארחה השונים באילת, הן שלל הסטיגמות הנפוצות שמורידות את רמתן ומכפישות את שמן.

סטיגמות מוכרות על אכסניות

קיימות שלל סטיגמות הנפוצות בין התיירים והתושבים המקומיים על שלל בתי הארחה והאכסניות שקיימות באילת או למעשה בכל עיר אחרת. נתחיל עם המחיר הזול, הרי כולנו מכירים את האמרה שמה שזול כנראה גם שווה את זה, הדבר בעיקר מובהק לגבי הסטיגמה באכסניה. רוב הישראלים אומנם לא אוהבים לשלם הרבה ומעדיפים לקבל כמה שיותר בתמורה, אך הם יעדיפו לרוב נופש בבית מלון מאשר נופש באכסניה. הישראלים מאמינים כי המחיר הזול של האכסניה מעיד על רמת חדרים ירודה מבחינת העיצוב, איכות המיטה, רמת הניקיון של המקום, איכות שירותי המלון ועוד. סטיגמה פופולארית היא על איכות האוכל, רוב הישראלי שכבר רגילים לאירועים קטנים או גדולים מאמינים כי רמת האוכל באכסניות ירודה מהסטנדרט של אוכל איכותי באירועים ומלונות. בנוסף לכך האמונה היא שאכסניות מיועדות יותר לקהל הצעירים, כך שסביר להניח תהיה המולה ורעש בלתי נסבל עם מסיבות שימשכו לאורך כל הלילה, דבר שמדיר את רגליהם של זוגות צעירים המחפשים אווירה שלווה ורומנטיקה, משפחות המחפשות אווירה נעימה לילדים ומבוגרים שמחפשים את השקט. לאמתו של דבר רוב הסטיגמות כאן לא נתפסות במציאות ורמת האכסניות עברה שינויים אדירים בשנים האחרונות, על מנת להילחם בכל הסטיגמות ולשפר את השירות מכל הבחינות.

למה דווקא אכסניה ?

הרבה פעמים הסטיגמות הקיימות על שלל האכסניות ובתי הארחה השונים באילת לא תואמים את המציאות ולרוב גורמים אבל עצום למקומות. בשנים האחרונות מתוך המטרה להגביר את התיירות בארץ ולעודד את תעשיית הכחול לבן, חלו שיפורים עצומים בשלל בתי הארחה והאכסניות בכל רחבי הארץ. אכסניות רבות עברו שיפוץ והפכו להרבה יותר מושכות ומודרניות, החדרים עוצבו בטוב טעם והריהוט בהם שודרג. ישנם אכסניות ובתי הארחה שניתן למצוא בהם חדרים גדולים למשפחות עם מטבחון ומקרר כך שאם תרצו תוכלו לבצע משלוחי פירות ואוכל במקרה שתשהו במקום יותר משבוע. בנוסף לכך ניתן למצוא בבתי הארחה והאכסניות השונות בריכה, חדר כושר וחדר אוכל עם קייטרינג איכותי המעניק לאורחים מבחר רחב של מטעמים. מחירי האכסניות ובתי הארחה הרבה יותר זולים ממחירי המלון באילת ואם אתם גם ככה מתכוונים לבלות את רוב הנופש ברביצה על שפת הים או ליהנות משלל האטרקציות הקיימות באילת עדיף שתחסכו את המחיר הגבוהה של המלון ותבחרו בלינה בשלל בתי הארחה או אכסניות הנמצאות בשפע באילת.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ