יום ראשון, 19 באוגוסט 2012

מה כוללת פוליסת ביטוח חול כללית?


אם אתם מבוטחים בקופ"ח כללית ועומדים לטוס לחו"ל - סביר להניח שאתם גם תרצו לעשות ביטוח חול כללית, שכן הדבר יהיה משתלם במיוחד עבורכם. הפוליסה הנ"ל, בעצם באה לכסות אתכם משורה ארוכה מאד של מצבים. חשוב גם להבין, כי קיימות למעשה שלוש פוליסות שונות של ביטוח חול כללית. הפוליסה הבסיסית מכסה אתכם למקרים מרכזיים של מחלות, אשפוזים, תאונות וטיסות שיש לשנות. הפוליסה המורחבת מגדילה את סכומי הכיסוי, ומתאימה לאנשים הסובלים ממחלה כרונית, לאנשים מבוגרים, וכן לנשים בהיריון. ביטוח חול כללית מציע גם מסלול שלישי הנקרא המסלול האתגרי, והוא בעצם הפוליסה המקיפה ביותר, שכוללת בתוכה ביטוח עבור מי שעוסק בספורט אתגרי והטיפולים הרפואיים שעלולים להיגזר מכך, כמו גם מקרים של חילוץ ואיתור.

 קצת פירוט על הפוליסה

כעת, אפשר להסביר קצת יותר לעומק, באיזה מקרים ביטוח חול כללית בעצם מבטח אתכם כביטוח נסיעות לחו"ל, ואיזה פיצוי מגיע לכם. המקרים המרכזיים הם כמובן המקרים שבהם אתם נדרשים לעבור אשפוז בבית חולים במדינה זרה. אם אתם נדרשים לעבור אשפוז, תוכלו לקבל כיסוי שנע מסכום מינימלי של 500 אלף דולר במסלול הבסיסי, ועד ל850 אלף דולר במסלול האתגרי. כך, מדובר על כיסוי גבוה במיוחד, שיבטיח לכם שגם אם האשפוז שלכם יהיה ארוך במיוחד - אתם תקבלו את התמורה המלאה, ולא תצטרכו לשבור עבורו תכנית חיסכון. חשוב להדגיש, שבכל מה שנוגע לטיפול רפואי שלא כולל אשפוז - אין בכלל סכום מקסימלי בפוליסת ביטוח חול כללית. כך, אם אתם נדרשים לקבל תרופות מסוימות כדי להמשיך ולתפקד, או לעבור סידרה של בדיקות וטיפולים שלא כרוכים באשפוז - הפוליסה מכסה אתכם לחלוטין.

אם יש לכם כבר מחלה מסוימת, והיה וכאשר אתם שוהים בחו"ל היא מתפרצת, אזי ביטוח חול כללית מכסה אתכם (בהנחה שיש לכם את הפוליסה המורחבת, ושהצהרתם מראש על המחלה). כך אתם מקבלים עוד כיסוי מלא של 200 אלף דולר על כל טיפול שייגזר מאותה מחלה קיימת.
גם המטען שלכם מכוסה במסגרת של ביטוח חול כללית. סכום הכיסוי נע בין 1250 לבין 1850 דולר (תלוי בסוג הפוליסה שרכשתם). יש גם אפשרות לרכוש פוליסה נרחבת ונפרדת עבור המחשב האישי שלכם - שהוא מכשיר יקר ערך. כיסוי זה מתאים מאד לאנשי עסקים, שצריכים לטוס לחו"ל לצורכי עבודה.

עוד כמה כיסויים לסיום

ביטוח חול כללית מכסה אתכם גם במקרה שגורם שלישי תובע אתכם על נזק לרכוש. כך, אינכם צריכים להתחיל להתעסק עם תשלומים, והביטוח מכסה אתכם לסכום שיכול אף להיות גבוה מ100 אלף דולר! כאמור, הפוליסה גם מכסה אתכם במקרה שבו אתם הולכים לאיבוד. במצב כזה, ובמידה ולא יצרתם קשר עם איש הקשר שלכם, חברת הביטוח תשלח באופן מיידי חברת חילוץ, שתאתר אתכם, ותבצע חילוץ יבשתי, אווירי או ימי.


אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ