יום רביעי, 15 באוגוסט 2012

עבודה מועדפת בבתי מלון


עבודה מועדפת מאפשרת כיום לצעירים הנמצאים לאחר השחרור מן השירות הצבאי להשתלב מיידית בשוק העבודה, כשמזכה אותם במענק כספי גבוה לאחר תקופת העסקה של כחצי שנה. קיימים כיום מספר גדול של מקומות עבודה, המוגדרים כעבודה מועדפת, המאפשרים לכל משוחרר לבחור את העבודה המתאימה ביותר עבורו. עבודה במלונות, נחשבת כיום לאחת הבחירות הפופולאריות ביותר בקרב המשוחררים בכל הקשור לעבודה מועדפת, כשחלקם אף ממשיכים לקריירה מוצלחת וארוכת שנים  בעולם המלונאות.


   עבודה בבתי מלון בתל אביב

העיר תל אביב מהווה כיום ללא כל ספק את אחת החוויות הגדולות ביותר בעבור צעירים לאחר שחרור, כשמציעה מספר לא מבוטל של בתי מלון בהם ניתן לעבוד עבודה מועדפת. מידי שנה, עולה כמות המשוחררים הבוחרים להגיע ולהתקבל לעבודה באחד מבתי המלון בתל אביב, כשבנוסף למשכורת מכובדת, נהנים מכל הבילויים ופעילויות הפנאי השונות שמציעה העיר. במסגרת עבודה במלונות בתל אביב, משתלבים הצעירים בין היתר כחדרנים, מלצרים, טבחים, ברמנים, מצילים בבריכה ועוד.

   עבודה בבתי מלון באילת

אילת, הנחשבת לעיר הנופש של ישראל, מושכת אליה מידי שנה מספר רב של תיירים מן הארץ והעולם. בהתאם לכך, מהווה עבודה במלונות באילת יעד מרכזי עבור צעירים המחפשים עבודה לאחר השירות הצבאי, המספקת להם בנוסף חווית נופש בלתי נשכחת. כמו כן, מקנה עבודה במלונות באילת הזדמנות עבור המשוחררים לחסוך סכומי כסף נכבדים, שייסעו להם מאוחר יותר להגשים את שאיפותיהם. בנוסף, לומדים המשוחררים לעבוד ולהתמודד מול קהל גדול של אורחים המגיעים לבתי המלון, כשמדובר כאן במשימה לא קלה בכלל. עובדה זו, עשויה לסייע ולתרום למשוחררים גם בעתיד, בעת שיועסקו במקומות עבודה הדורשים עמידה ביעדים שהוגדרו מראש.

תנאי קבלה לעבודה מועדפת בבתי מלון

קבלה לעבודה מועדפת באחד מבתי המלון ברחבי הארץ, מותנית בראש ובראשונה כמובן בשירות צבאי או לאומי מלא, כשאצל גברים מדובר בשירות של 36 חודשים מלאים, לעומת 24 חודשים אצל נשים. מרבית מבתי המלון, מתנים את הקבלה לעבודה במעבר של ראיון אישי, לאחריו מחליטים האם אותו מועמד מתאים לבצע את אותה המשרה המדוברת. כמו כן, חשוב לציין כי מלבד מעבר של ראיון אישי, נדרש ברוב המקרים מכל מועמד להציג קורות חיים בפני המעסיק, המאפשרים לו לקבל את הרקע והרושם הראשוני מכל מועמד. המשוחררים של היום זוכים למספר גדול במיוחד של אפשרויות לעבודה מועדפת, כשעבודה במלונות היא אחת מן האופציות הנפוצות ביותר. עבודה באילת היא ללא ספק הפתרון המועדף כיום על המשוחררים בכל הקשור לעבודה בבתי מלון, כשמציעה את התנאים הטובים ביותר מכל הבחינות. האפשרות להשתלב בשוק העבודה במהירות לאחר השחרור, בנוסף למענק הכספי הגבוהה לו זוכים לאחר חצי שנת עבודה, הופכים את העבודה המועדפת בבתי המלון למומלצת במיוחד עבור כל משוחרר.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ