יום רביעי, 27 ביוני 2012

הצד האינטימי של נווה צדק

למרות האטרקטיביות של נווה צדק והעובדה שמדובר באחת השכונות המוכרות ביותר בישראל, מלונות הבוטיק מוסיפים נדבך שלם של אינטימיות ויוקרה. למעשה, נווה צדק מוכיחה רב גוניות אשר אינה קיימת בערים אחרות בעולם. העובדה שישנו קשר הדוק כל כך בין מלונות בוטיק לבין שכונת נווה צדק אינה מובנת מאליה. רק בשנים האחרונות התעורר ביקוש עבור בתי מלון אשר יודעים לספק חוויה מסוג אחר.

אינטגרציה של חוויות

אם בעבר התרגלו המבקרים בתל אביב לבתי מלון הומים, רעש של צוות בידור וחוסר מנוחה הרי שמלונות הבוטיק מוכיחים כי אפשר גם אחרת. בנוסף, אסור לשכוח כי בנווה צדק הקסומה בתי המלון משתלבים בצורה מושלמת עם הנוף. מבני האבן הגדולים, חנויות האופנה, מסעדות הרחוב ובתי הקפה האיכותיים מבטיחים למבקרים בנווה צדק אינסוף אפשרויות בילוי. אך בניגוד למה שנהוג לחשוב, נווה צדק מזמינה לא רק אנשי עסקים המגיעים למספר לילות בודדים. מלונות בוטיק מודרניים בנויים כך שבכל חדר ישנו היצע גדול מאוד של אפשרויות שהייה. ניתן לשכור חדר גדול בעל מיטות ילדים או להעדיף סוויטה מפוארת, וכך ליהנות מאינטגרציה מלאה בין האווירה בשכונה לבין האנרגיות של המלון.

נווה צדק ממשיכה להפתיע

נווה צדק והשכונות מסביב גם מאפשרות חיסכון כלכלי. היות ובשכונת נווה צדק הכל קרוב אחד לשני, משפחות המגיעות עם ילדים יכולות להימנע מתחבורה ציבורית או נסיעה במוניות. גם אמהות צעירות יכולות להגיע ברגל אל מתחם התחנה או אל חוף הים, כאשר בדרך לשם הן יופתעו לגלות תושבים מסבירי פנים ומדריכים מקצועיים. מלבד שכונת נווה צדק עצמה, גם השכונות מסביב למלונות הבוטיק באזור מבטיחות חוויה ייחודית. ניתן לקחת כדוגמא מייצגת את יפו, אשר אורותיה זוהרים בלילות ובוהקים על שפת הים התיכון. תיירים מחו"ל אשר מגיעים בפעם הראשונה אל נווה צדק נדהמים לגלות עד כמה כל רחוב נראה אחרת מהקודם, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר ביפו.

מסלולים ואפשרויות בילוי

נווה צדק מאפשרת הליכה רגלית מערבה עד לטיילת המשופצת, השכרת אופניים ציבוריות ונסיעה במסלולים ייעודיים עד שוק הפשפשים ביפו. אין צורך בהיערכות מיוחדת על מנת לבצע את המסלול וכאשר חוזרים אל מלון הבוטיק נהנים מסל חוויות בלתי נשכחות. לסיכום, נווה צדק היא שכונה מרשימה. ניתן להגיע בכל עונה ובכל שעה, לספוג את הטעמים והריחות וליהנות מאירוח חלומי בעלות משתלמת.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ