יום שלישי, 26 ביוני 2012

טיסות למדריד וברצלונה

בשנים האחרונות ישראלים רבים בוחרים לבלות את הנופש השנתי שלהם במדריד או ברצלונה. הסיבות לכך הן היופי של ערים אלו, הדואליות הבלתי נתפסת בין העולם החדש לעולם הישן, הקרבה הגיאוגרפית לישראל וכן מחירי הטיסות והדילים האטרקטיביים ליעדים אלו.

טיסות למדריד


מדריד היא עיר הבירה של ספרד ואחת הערים הגדולות והמרשימות בה. הזמנת כרטיס טיסה אליה תאפשר חוויה בלתי נשכחת של התרבות המייחדת אותה, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים וחיי לילה ענפים. האוכלוסייה של מדריד נמדדת בכ- 5 מיליון תושבים והיא משמש כמקום מושבו של המלך, בית המשפט העליון, משרדי הממשלה והפרלמנט. מזג האוויר בעיר בחודש החורף קר מאוד ולעיתים הטמפרטורות יורדות מתחת לאפס ובחודשי הקיץ הטמפרטורה יכולה להגיע לארבעים מעלות ויותר, אם כן החודשים האידיאלים להזמנת טיסות למדריד הם בחודשים ספטמבר אוקטובר וכן בחודשים אפריל מאי. מדריד ידועה כאחת הערים המובילות בתחום אירוח תערוכות וירידים שונים ומדי שנה אנשי עסקים רבים מזמינים טיסות למדריד על מנת לבקר או להשתתף בתערוכה או כנס זה או אחר המשתייך לתחום עיסוקם. האטרקציות השונות הנוגעות בתחום האופנה והתרבות גורמות לתיירים ואנשי מקצוע רבים להגיע אליה מדי שנה על מנת לחוות את שבוע האופנה ולרכוש מוצרים רבים של מותגים מובילים של ארמני, גוצ'י, זארה ועוד. בנוסף, ניתן ליהנות בה מביקור במוזיאונים השונים (המלכה סופיה, תימן, הארכיאולוגיה, שרוויה ועוד), מפסטיבלים שונים, בתי קפה של הבוהמה, אופרה וקונצרטים שונים, מלחמות שוורים ומשחקי כדורגל. כל אלו ועוד גורמים מדי שנה להזמנת טיסות למדריד.

טיסות לברצלונה


ברצלונה שונה באופייה ממדריד , אך מהפנטת לא פחות. ברצלונה היא עיר הבירה של הקהילה הקטלונית והעיר השנייה בגודלה לאחר מדריד. רבים מזמינים טיסות לברצלונה משום יופייה והאטרקציות הרבות הקיימות בה. בעיר מתגוררים כמיליון וחצי תושבים ונחשבת כאחד מהמרכזים התרבותיים החשובים ביותר של ספרד. מזג האוויר בה נוח ובחודשי הקיץ ניתן מטיולים לאתרים שונים בעיר ובסביבותיה, ישיבה בבתי קפה, מופעי פלמנקו, חיי לילה ענפים, בניינים שנבנו בסגנון אדריכלי מיוחד על ידי גאודי ומשחקי כדורגל. גם חודשי החורף אטרקטיביים להזמנת טיסות לברצלונה, שכן הטמפרטורות נעות בסביבות 6-8 מעלות, דבר המאפשר טיולים נעימים בחוץ. לסיכום, בעשור האחרון ברצלונה ומדריד הפכו ליעד תיירותי אטרקטיבי ביותר לישראלים וזאת משום היופי של ערים אלו, האטרקציות השונות ובשל האפשרות להזמין טיסות ישירות או טיסות שכר במחירים אטרקטיביים המותאמים לכמעט כל כיס. כמו כן, בעקבות השכיחות הגבוהה של תיירות ישראלית לאזור, עלות של ביטוח נסיעות לספרד הוא נמוך ומשתלם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מסעדות בארץ