יום רביעי, 9 במאי 2012

נופש זוגי רומנטי והוליסטי

זוגות רבים יוצאים לצימרים ברחבי הארץ כאשר רבים מהזוגות אוהבים לצאת לצפון הירוק המציע צימרים מפנקים רומנטיים. בדרך כלל נוהגים הזוגות לחפש צימר לזוג רומנטי המציע פרטיות, נוף פסטורלי, ג'קוזי בצימר בפנים או בחוץ פרטי, ארוחת בוקר גדולה ומפנקת, פרחים מפוזרים על המיטה, נרות ריחניים ועוד. זוגות רבים משלבים בנופש הרומנטי שלהם טיפולים משלימים כדוגמת מסאז' זוגי וכד'. לא רבים יודעים כי ישנם צימרים במקומות מסוימים המציעים לזוג הרומנטי לשדרג את חווית האירוח ולהפוך את הנופש לחוויה זוגית רומנטית והוליסטית. ממש כמו להגיע למקדש ולקבל חוויה הוליסטית שתדאג למלא מצברים ולנקות את הגוף והנפש מרעלים המצטברים מחיי היומיום הלחוצים.

צימר הוליסטי

צימרים לזוגות המחפשים רומנטיקה מציעים חווית אירוח אך האם נרות, יין וג'קוזי מספיקים? תלוי את מי שואלים. יש זוגות המשלבים חיים הוליסטיים ובריאות בחיי היומיום שלהם. לעתים הם עלולים להגיע לצימר במקום פסטורלי אך לגלות כי אמנם הצימר יפה ויש בו אוירה כפרית, אמנם יש ג'קוזי גדול ויש מרפסת לנוף אבל הם מרגישים כי חסר להם משהו. בדיוק לזוגות אלה קיימת האפשרות לצימר היודע לשלב חוויה הוליסטית ובתוספת תשלום של כמה מאות שקלים ניתן להפוך את חווית האירוח לחוויה רומנטית הוליסטית הכוללת סדנאות שונות לחיזוק הקשר הזוגי, כוללת טיפולים משלימים שלא ניתן לקבל בכל מקום, ובעיקר כוללת אירוח על ידי בעלי צימר שאולי לא יוכלו לתת ייעוץ בביטוח פנסיוני אך הם בהחלט יודעים מה זוגות מעוניינים לקבל כחוויה רומנטית הוליסטית. חיוך זה נחמד וחשוב, שמירה על פרטיות גם היא חשובה אך ערך מוסף של חיזוק לנפש יעשה את ההבדל בין עוד נופש רומנטי לחוויה שלא שוכחים ורוצים לחזור עליה שוב ושוב.

סדנאות חוויתיות הוליסטיות לזוג

במסגרת הנופש הרומנטי מציע הצימר חוויה הליסטית בה עוברים בני הזוג טיפולים משלימים ליחיד ולזוג. לא רק מסאז' יחדי במהלך כל סוף השבוע אלא מספר טיפולים משיטות שונות וממטפלים שונים המנוסים ומיומנים בתחומם. בחלק מהטיפולים משלבים את בן הזוג או בת הזוג בטיפול ככוח עזר וכך נוצרת חוויה ייחודית בה בני הזוג מתקרבים אחד לשני ולומדים להתקרב באמצעות מגע, שחרור ממחסומים והכלה אנרגטית אחד של השני. בין הטיפולים עובר הזוג סדנאות קשב ומפגשים זוגיים מקרבים בהם עוברים תהליכים חזקים של הכרה לעומק וקבלת האחד את השני. הסדנאות עוצמתיות ובאמצעותם לומד הזוג להקשיב היטב אחד לשני עם באמצעות מילים, תנועה, צבע, שתיקה, מוזיקה ועוד. הסדנאות מקרבות מחזקות את הקשר הזוגי ומביאות אותו לשיאים חדשים. הזוג לומד ורוכש כלים חדשים אותם הוא לוקי עמו הביתה וכך יוצאים נשכרים לאורך זמן. הזוג הרומנטי נהנה אם כן מהחוויות ההוליסטיות (לעתים מקבלים הנחות במחיר אם מגיעים למספר ימים) ומנופש בצימר רומנטי מאובזר הכולל אמצעי חיזוק לקשר כמו קריסטלים, מנורת מלח, אוכל אורגני ועוד.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ