יום ראשון, 6 במאי 2012

חופשה רומנטית בבתי הארחה

זוגות רבים אוהבים לצאת לנופש או חופשה רומנטית בה הם מטפחים את האהבה בין בני הזוג, מפנקים זה את זו ונהנים משקט ושלווה ביחד. כאשר מדברים על חופשה רומנטית מיד עולה לנו תמונה של צימר מפואר עם ג'קוזי, טיפולים משלימים, ארוחת בוקר של מלכים המוגשת למרפסת מול נוף ירוק והרבה פסטורליה ושקט. אך מה לעשות ולא כל הזוכות יכולים להרשות להם לצאת לצימר או לבית מלון בוטיק. מחירי הצימרים אינם זולים ומחירי חדרי המלונות אף עולים עליהם. עדיין, חשוב מידי פעם לשבור את לחצי היומיום והשגרה החונקת של שכר דירה, משכנתה, הוצאות ביטוח רכב גבוהות, לחץ בעבודה, מכתב שהגיע ממשרד נוטריון, ועוד, וגם לזוגות שמצבם הכלכלי לא מזהיר מגיע לצאת לחופשה רומנטית. רומנטיקה לא נמדדת בכסף ולכן יש אפשרויות זולות יותר לחופשה רומנטית. אחת מהאופציות לחופשה זוגית רומנטית זולה היא יציאה לבית הארחה. בתי ההארחה מפוזרים לכל אורך המדינה ויש תקופות בהן בתי הארחה שקטים במיוחד. בתקופות אלה ניתן להשיג חדרי אירוח זולים וליהנות מהמקום כמעט לבד עם הרבה פרטיות ושקט לטובת חיזוק הקשר וטיפוח האהבה.

בתי הארחה מודרנים

בשנים האחרונות חל מהפך בבתי ההארחה. בתי ההארחה הבינו כי עליהם להתמודד עם ההיצע הרחב של יחידות האירוח כמו צימרים שנוספו לשוק ולכן בתי הארחה רבים שופצו, המקומות עברו מקצה שיפורים הכולל עיצוב מודרני, שינוי הרהיטים, שדרוג החדרים ואף התאמת חדרי אירוח לזוגות המחפשים רומנטיקה. כיום ניתן למצוא חדרים מפנקים הכוללים שירותים ואמבטיה צמודים, חדרים מבודדים משאר האורחים אשר מאובזרים במיזוג, טלוויזיה, פינת קפה, נוף פסטורלי ומיטות נוחות. מנהלי בתי הארחה יודעים לדאוג לזוגות המגיעים לנפוש בבית הארחה ויתנו להם שירות מפנק ואכפתי עם דאגה להרבה פרטיות. בעלי בתי ההארחה הבינו כי השגרירים הטובים ביותר שלהם הם זוגות שנהנו מחופשה רומנטית. אלה ידאגו להפיץ בין חבריהן ובקרב המשפחה רשמים חיוביים לגבי בית ההארחה וכך בית ההארחה יקבל עוד הזמנות לאירוח גם בתקופות יחסית שקטות כמו בחורף או באמצע השבוע.

להביא את הרומנטיקה מהבית

זוגות המחפשים רומנטיקה בבית ההארחה ידעו למצוא אותה בפינות החמד המפוזרות סביב בית ההארחה ויוכלו להביא אמצעים רומנטיים מהבית. כל למשל ניתן להביא בקבוק יין, נרות ריחניים, לקטוף פרחים בגינה ולפזר בחדר, למלא אמבטיה ולשפוך לתוכה קצף אמבט שמביאים מהבית, להביא שמן מסאז' ולדאוג לטיפול אחד לשני, לצאת לטיול רגלי בסביבה הנעימה, לערוך פיקניק בטבע הצמוד לבית ההארחה ועוד. את הכסף שחוסכים מעלויות האירוח ניתן להשקיע בארוחת טובה במסעדה יוקרתית או בפעילות משותפת במהלך היום כמו טיול סוסים, טיול אופניים וכד'. האווירה הרומנטית של נוף ופסטורליה בית ההארחה יודע לספק. אם בוחרים במועד שקט ודואגים לאביזרים מהבית גם בית הארחה יהפוך לחופשה רומנטית בלתי נשכחת.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ