יום שבת, 10 במרץ 2012

הזמנת חדרים באינטרנט – השיטה הקלה והמהירה

השיטה הכי קלה לרכוש דיל וחבילת נופש לשלל יעדים בארץ ובעולם, היא על ידי שלל אתרי הנסיעות באינטרנט. שם נוכל למצוא הצעות משתלמות לאינספור חבילות נופש, בשלל סוגים ומחירים, מהם נוכל לבחור בקלות ובנוחות, בלי לצאת מהבית, דבר שחוסך לנו זמן, טרחה וכסף. אחרי שבחרנו את חבילת הנופש כל מה שנשאר לנו לעשות זה להקליד את האשראי שלנו ולבצע את ההזמנה. התהליך אומנם פשוט וקל, אך עדיין ישנם שלל דגשים חשובים, אותם חשוב שנבצע לפני ההזמנה.

ביצוע תחקיר וסקר שוק


אם נערוך חיפוש בגוגל, נוכל למצוא אינספור אתרים של סוכנויות נסיעות, חברות נסיעות והמלונות עצמם, שמציעים לנו אינספור מבצעים לנופש משתלם, שלרוב גורמים לנו לכאב ראש ובלבול. הדרך הכי יעילה להימנע מכאב ראש, במהלך חיפוש הדיל הכי משתלם לחופשה באינטרנט, היא על ידי ביצוע תחקיר וסקר שוק מעמיק בנושא. ראשית על מנת לצמצם את כל אפשרויות הנופש והמלונות, נבחן לאיזה יעד אנחנו מעוניינים לטוס ובאיזה עונה, כך למעשה, אנחנו מצמצמים לנו את אפשרויות הבחירה וממקדים את החיפוש שלנו. אחרי שבחרנו את היעד המומלץ והעונה הרצויה, נבחר את החבילה הכי משתלמת עבור היעד הספציפי הזה, על ידי הקשת היעד בגוגל. כאשר לרוב אם אנחנו מעוניינים בדיל זול, נוסיף לחיפוש את המילה זול או את המשפט: דיל בדקה ה – 90, על מנת שנוכל למקד ולצמצם את אפשרויות החיפוש, פעם נוספת שלנו למינימום האפשרי. הבעיה היא ששוב נמצא את עצמנו מוקפים באינספור אפשרויות, לכן רצוי שנפנה בפעם לבלוגים ופורומים בנושא, שם נוכל להתייעץ אם שלל נופשים, שיכולים להמליץ לנו על המלון המושלם, במסגרת התקציב שלנו כמובן. אחרי שקיבלנו מספר המלצות, נתחיל לערוך סקר שוק בין שלל המלונות ונבחן אילו חבילות נופש הם מציעים לנו. באמצעות שלל ההצעות נוכל לערוך השוואה ולקבל את ההצעה המשתלמת ביותר, מבחינת המחיר והשירות.

ממה כדאי לנו להיזהר במהלך החיפוש?


אחת הבעיות הכי גדולות בהזמנת חבילת נופש או מקומות לינה במלון, באמצעות האינטרנט, היא חוסר הפיקוח והרמאות. כיום ישנם הרבה שרלטנים, שבונים אתרי תיירות מרשימים המהווים אתרי מראה, שהם חיקוי לאתרי התיירות המקוריים, בהם הם מציעים שלל דילים משתלמים, אשר גורמים לנו להתפתות ולהזמין דרכם שלל דילים וחבילות נופש למלונות בארץ ובעולם. תרמית שגורמת לנו לעוגמת נפש, כאשר אנחנו יוצאים לחופשה ומגלים שרימו אותנו, במיוחד אם אנחנו כבר בחוץ לארץ ומגלים שאין לנו היכן ללון, משום שההזמנות שלנו לא תקפות. בדיוק בגלל זה חשוב שנקפיד לערוך את התחקיר בצורה קפדנית, בדיוק כמו שאנחנו עושים במהלך בניית תוכנית עסקית, על מנת למנוע מאיתנו את הפסד הכסף ועוגמת הנפש שלנו. אחרי שבחרנו את המלון ולפני ביצוע הזמנת חבילת הנופש, רצוי שניצור קשר עם המלון, על מנת לוודות את אמינותה של ההזמנה.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ