יום שבת, 10 במרץ 2012

שילוב בין חופשה לדיאטה

לחץ, כעוס, עומס, מסעדות, פאבים, פרסומות של אוכל מפתה, פרסומות של דיאטות, פרסומות של דוגמנים ודוגמניות רזים כל אלו מהווים טריגרים לשלל בעיות נפשיות ובריאותיות, אשר גורמים לנו להשמין ולפגוע בבריאות שלנו. על מנת לצאת מהמעגל ההרסני, רובנו בוחרים לצאת לנופש בריאותי, המשלב סדנאות של דיאטה והדרכה לניהול נכון של חיים בריאים, לגוף ולנפש.

חממה מושלמת לתהליך ההרזיה


בחיי היום יום רובנו חשופים לשלל פיתויים, לחצים ודאגות, שגורמים לנו לדיכאון אכילת יתר והשמנה. למרות שרובנו מודעים לחשיבות הבריאות בחיינו ואנחנו משתדלים לשמור עליה, על ידי בדיקות לא נעימות כמו ממוגרפיה, לקיחת ויטמינים ומינרלים, הרשמה לחדר כושר והתנסות בשלל דיאטות. למרות הכול, לא כולנו באמת עושים זאת, משום שלרוב אנחנו פשוט לא יודעים כיצד להתחיל את התהליך ולרוב זה מה שמעקב אותנו מי לדאוג לבריאותנו. כיום תוכלו למצוא אינספור מלונות וכפרי נופש בארץ, אשר מציעים לכם ליהנות מנופש מושלם ובדרך גם להשיל כמה קילוגרמים עודפים מגופכם. מדובר במלונות אשר פועלים על פי קונספט בריאותי, שלקוח משלל מלונות וכפרי נופש בריאותיים בארצות הברית. המלון מהווה של סוג קליניקה לדיאטה יוקרתית, בו תוכלו לשלב חופשה ודיאטה. המלון מעניק לכם שלל יתרונות, שיאפשרו לכם להתחיל את הדיאטה בצורה נכונה ויעניקו לכם את הכלים, להמשיך את תהליך ההרזיה גם לאחר החופשה. המלון מהווה סוג של חממה, אשר שומרת עליכם מהעולם החיצוני וכל הפיתויים, שמונעים מכם לבצע את הצעד ולהתחיל את תהליך הדיאטה. סביבת המלון, לרוב פסטוראלית ומרוחקת מהסביבה העירונית הרועשת, כך שבשילוב תהליך הדיאטה, תוכלו לעבוד גם על התהליך של הטיהור הנפשי, שלרוב מהווה את אחד מהגורמים המרכזיים להשמנה.

כיצד עובדת השיטה?


כיום נוכל למצוא שלל מלונות, המציאות לאורחים שלהם שלל סדנאות הרזיה ייחודיות, שמעניקות לכל מי שמתקשה להתחיל את התהליך בגלל חוסר ידיעה, את הכלים לדיאטה בריאה ומאוזנת, המהווה פתח לדרך חיים חדשה המשלבת תזונה נכונה, פעילות גופנית ושמירה על נפש בריאה. הסדנאות מועברות על ידי תזונאים, פסיכולוגים ודיאטטיקנים מומחים, אשר מאבחנים את הנופשים בונים להם את הדיאטה, בהתאמה למצבם ומלווים אותם במסגרת כל הנופש ואחריו. במהלך האבחון ובניית התפריט, הם מתייחסים למבנה גופם ובריאותם הגופנים והנפשית של הנופשים. במהלך החופשה, הנופשים יעברו שלל סדנאות ופעילויות הכוללות הרצאות על תזונה נכונה, סדנה לניקוי רעלים, סדנה להכנת מזון בריא, סדנה להשפעת הנפש על תהליך ההרזיה והבריאות, סדנאות כושר ועוד שלל סדנאות אחרות.

דגשים לבחירת המלון


כיום תוכלו למצוא אינספור מלונות, המציעים לכם לעבור גם תהליך של טיהור רעלים ודיאטה, על מנת לבחור את המלון המושלם לתהליך, חשוב שנבצע תחקיר מעמיק ולא נתפתה לבחור את המלון רק בגלל עיצוב לוגו יפה או מחיר משתלם. חשוב מאוד שהמלון יכלול צוות מומחים מוסמך שילווה אותנו בכל התהליך ובנוסף לכך, חשוב שהסביבה של המלון תהיה פסטוראלית, על מנת שבאמת נוכל להתרחק מכול הפיתויים ונתחיל את תהליך השינוי בסביבה טהורה.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ