יום רביעי, 7 במרץ 2012

מלונות בקיבוצים- חוויה משפחתית לקול געיית הפרות

משפחות רבות נוהגות לטייל בישראל ולנצל חגים וחופשות, בעיקר חופשת הקיץ הארוכה, ולצאת לחופשה משפחתית. אין כמו חופשה משפחתית בה כל בני המשפחה מבלים יחדיו ונהנים ממגוון אטרקציות ובילויים הנמצאים בדרך או קרוב ליעד אליו נוסעים. יש מגוון רחב של אפשרויות לינה בישראל בהם בתי מלון, בתי הארחה, צימרים וקמפינג. בתוך כל קטגוריה קיים היצע רחב הנע בין מחירים זולים ועממיים כמו בתי הארחה או קמפינגים למחירים יקרים אותם ניתן למצוא בצימרים יוקרתיים ומלונות בוטיק. כל משפחה בוחרת בהתאם לתקציב שלה. אופציה נוחה המתאימה לרוב המשפחות היא יציאה לנופש ולינה במלונות הנמצאים באחד מהקיבוצים המפוזרים בישראל. מלון בקיבוץ מאפשר לינה ברמת אירוח טובה עם שלל אטרקציות קרובות, מדשאות רחבות ידיים, גני משחקים חופשיים וכמבן בריכת שחיה מהנה.

למה בקיבוץ


בעבר נהגו משפחות ישראליות לבוא ולבקר קרובים הגרים בקיבוץ כדי ליהנות האווירה שונה, לבקר ברפת, בלולים ובשדות החקלאיים. לנשום אוויר אחר מעורב בריחות דשן ומספוא, ליהנות מטיול בשבילי הקיבוץ הפתוחים ללא חשש ממכוניות ועוד. עם התרחבות והתמקצעות ענף תיירות הפנים בישראל השכילו לעשות קיבוצים רבים ולפתח את נושא התיירות בהם. הם למעשה פתחו את שערי הקיבוץ בפני מבקרים ויזמו מסלולים אטרקטיביים לבוא ולהציץ מקרוב בחיי הקיבוץ. יתרה מזאת חלק מהקיבוצים שדרגו את בתי ההארחה העלובים למלונות שלא מביישים מלונות עם כוכבים או הקימו מרכזי תיירות חדשים המשלבים מלונות מכל הסוגים, אפילו מלונות בוטיק, והזמינו את המשפחות לבוא לסוף שבוע ארוך של בילויים ברחבי הקיבוץ הכולל לינה בחדרים משובחים, מלונות עם מעליות משוכללות, מחירים אטרקטיביים, ליהנות מהשטח הפתוח לצד המלון, שכשוך בבריכת השחיה, השתתפות בסדנאות ואירועים לילדים וכך נוצרה גם תעשיית אטרקציות סביב המלון. טיולי ג'יפים, טיולי סוסים, טיולים רגליים, משחקיות מתקדמות ועוד הם רק חלק קטן משלל האטרקציות שחברי הקיבוץ מציעים.

איפה אוכלים


בית מלון בקיבוץ פועל כמו כל בית מלון אחר. שלר כמו בתי הארחה בהם הולכים האורחים לאכול את ארוחת הבוקר בחדר האוכל, בבית מלון קיבוצי יש חדר אוכל משלו ובו מוגשות כל הארוחות. ליד בית המלון ניתן למצוא לרוב בית קפה, מסעדות ולעתים אף פאב. בתי המלון יודעים לספק אוכל כשר ויש כאלה המעסיקים שפים מקצועיים ומפעילים מסעדות ברמה גבוהה המושכות גם לקוחות מהאיזור הבאים רק לאכול. ניתן למצוא אפשרויות לינה הכוללות 3 ארוחות ביום או לבחור בלינה וארוחת בוקר בלבד. במקום לקחת טיסות לתאילנד ניתן למצוא מלון בקיבוץ המגיש אוכל תאילנדי משובח או אוכל על בסיס המטבח הצרפתי ועוד. סביב הקיבוץ ובתוך הקיבוץ ניתן למצוא מרכוליות המציעות אוכל מוכן וכן ניתן למצוא מסעדות קרובות וידועות השוכנות בקירבת מקום, לרוב במתחם הקניות הצמוד כיום כמעט לכל קיבוץ.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ