יום שבת, 25 בפברואר 2012

צימרים בצפון - זה כבר מזמן הרבה יותר מאשר חדר

נראה כי לא נותר ולו ישראלי אחד אשר לא ביקר בצימרים בצפון. צימרים בצפון הם בין אותם "מוסדות ישראלים" שכל ישראלי מבקר בו לפחות פעם אחד, ולא בכדי: צימרים בצפון מציעים חוויה נעימה ומיוחדת במינה עבור מי שמחפשים מקום להתארח בו בעת שהות בצפון, עבור מי שמחפשים מקום לנפוש בו ולהירגע וברוח הימים האחרונים – בעבור זוגות המחפשים מקום בו יוכלו לבלות זמן איכות בינם לבין עצמם. על צימרים בצפון והחוויות שהם מציעים.

מאות צימרים בצפון מחכים לכם


אם אתם מחפשים מקום לבלות את בו את סוף השבוע, סביר להניח שכבר חשבתם על צימרים בצפון בעצמכם. צימרים בצפון הפכו זה זמן מה לסוג של בילוי ישראלי קלאסי. צימרים בצפון הם חדרי אירוח ברמה גבוהה בדרך כלל, המציעים בעבור מי שמתארחים בהם מקום טוב לישון בו ולעתים גם מתקנים נוספים, כגון: בריכה, ג'קוזי, חצר, גינה ואפילו עמדת "על האש", לטובת הישראלים שרוצים לשלב עוד חוויה ישראלית בביקור שלהם. ישנם צימרים בצפון המתאימים לאירוח משפחות שלמות, וישנן צימרים בצפון המתאימים לאירוח של זוגות ויחידים. מה שבטוח הוא שאמנם השם פשוט למדי, אבל צימרים בצפון הם הרבה יותר מאשר חדר לישון בו.

ברוח ימים אלה – צימרים בצפון בעבור האוהבים


בימים האלה אנחנו מציינים את יום האהבה הלועזי ומעט לפניו צוין כבר חג האהבה היהודי (ט"ו בשבט). בעבור הזוגות שמסיבה כלשהי לא הספיקו לבלות ולציין את חגי האהבה (וממילא לא באמת צריך סיבה בשביל להשקיע אחד בשנייה ולהיפך), צימרים בצפון יתנו לכם את פסק הזמן, שאתם צריכים כדי לבלות את זמן האיכות יחדיו. צימרים בצפון מציעים את כל מה שאתם צריכים כדי ליהנות מאיכות לבדכם, ללא כל הפרעות. כאמור, צימרים בצפון כוללים גם פינוקים נוספים מלבד החדר, אשר יכולים לשדרג את החוויה לחוויה יוקרתית ונעימה במיוחד. רק שערו בנפשכם: שמש חורפית חמימה משחקת באור וצל בין העננים לעת ערביים, שעה שאתם ישובים בצימר שלכם, בג'קוזי ומשקיפים על הנוף הניבט מני הר בגליל אל כל הירוק שנפרש למרגלותיכם. בועות השמפניה מדגדגות את האף שעה שאתם מביטים עמוק אל תוך עיני בן או בת זוגכם... היש דרך טובה מזו לציין את חג האהבה (או רק לבלות זמן ביחד)?

חיפוש צימר בין מגוון הצימרים בצפון

וכך הגענו אל הקוץ באליה: ישנם מאות צימרים שונים בצפון. כיצד תדעו באיזה צימר לבחור? הצעד הראשון יהיה להגדיר בעבור מי הצימר מיועד, ומכאן לגזור את מה שאתם צריכים שיהיה בצימר כדי שתוכלו להתארח בו. לאחר מכן, נציע כי תפנו אל אתרי אינדקסים שונים באינטרנט הכוללים שפע של צימרים המתאימים לכל סוגי המבקרים והצרכים. אתרים אלה מחלקים את הצימרים לפי אזורים בארץ – וישנם אפילו אתרים המיועדים בפרט עבור צימרים בצפון בלבד. אתרים אלה יודעים להציע גם פירוט נרחב של שלל הפעילויות שניתן לעשות בצפון, אתרים לבקר בהם ואפילו מסעדות לסעוד בהן בצפון. באמצעות אתרים אלה תוכלו למצוא את המקום המתאים לכם בקלות ובנוחות.

ועוד טיפ קטן לגבי התזמון


אין זמן טוב מההווה ואין סיבה לדחות ליום אחר את מה שאתם יכולים לעשות כבר היום – זה כלל ידוע. אבל בנוסף – ימים אלה בהם מי השלגים שנמסו מהחרמון מגיעים אל הנחלים והנהרות שבצפון, ואשר כל הטבע כולו ירוק ומתחדש, הם ימים מעולים במיוחד לבקר ולהתארך בצפון.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מסעדות בארץ