יום שבת, 4 בפברואר 2012

מלון עם אין ספור כוכבים

חופשה במלון עם כל המשפחה היא הנאה צרופה. ניתן למצוא מבצעים כמו הרגע האחרון, חופשות הכל כלול ודילים מיוחדים בעונות רבות במהלך השנה. יש רק מלון אחד ולו יש אין ספור כוכבים והוא הטבע. מתי לאחרונה יצאה המשפחה לחיק הטבע ולא לעוד נופש במלון אטרקטיבי ככל שיהיה. חופשה בטבע או קמפינג היא ללא ספק חוויה מאחדת לכל המשפחה. חוויה שבה נושאים בנטל כל בני המשפחה ויכולים ליהנות מחוויה בלתי נשכחת ולשכוח קצת את נושא חיפוש לימודים בקרב הצעירים ואת הלחץ מהעבודה אצל המבוגרים. לינה באוהלים, הקמת מאהל משפחתי, בישול בחיק הטבע, מגוון אטרקציות שהטבע ואזור המאהל מספקים ועוד. בפעם הבאה שהמשפחה מתכננת נופש וחופשה בישראל כדאי לשקול חופשה תחת כיפת השמיים ולאת לקמפינג. נושא הקמפינג והלינה בשטח הוסדר מאוד בשנים האחרונות. אין כמעט אזור בארץ שלא תוכלו למצוא מתמחם לקמפינג. כל המקומות מציעים שטח מסודר ללינה והקמת המאהל ולצידו מספקים מגוון שירותים הכרחיים כמו שירותים, מקלחות, כיורים לרחיצת כלים, ברזיות, צל, מגרש משחקים לילדים ובדרך כלל גם קיוסק בו ניתן לרכוש גלידות, שתיה קלה ועוד.

איך לבחור אתר קמפינג


כמו סטודנט התר באינטרנט אחרי לימוד משפטים או מחפש פורטלים של חיפוש לימודים כך גם ניגשים למלאכת חיפוש אתר ללינת שטח. ניגשים לאינטרנט ומבצעים חיפוש בגוגל. הקלדת הערך קמפינג יביא לרשימת תוצאות גדולה ממנה יכולה המשפחה לפנות לפורטלים הקשורים לקמפינג או לאתרים ספציפיים. כדאי לתכנן מראש מהו היעד והמיקום הרצוי. בתקופת הקיץ עדיף לנסוע למקום עם הרבה צל וקרוב למים. כך, כדאי להתמקד באזור הצפון, לצד הכנרת או קרוב לים התיכון. במידה ויש ילדים קטנים כדאי לחפש גם אטרקציות לילדים ואז לצאת לחופשה, לעצור בדרך או במקום קרוב לאתר הקמפינג ולהנות מאטרקציה משפחתית, לדוגמה טיול טרקטורונים או שייט ברפסודות, ולאחר סיום הפעילות ובטרם מגיעה החשכה להגיע לאתר הלינה המועדף ולהקים מאהל. פורטלים רבים עוסקים בנושא קמפינג ואינפורמציה נוספת ניתן לחפש דרך החברה להגנת הטבע ואתר הרשות לגנים. מעבר לכך, כמו שצעיר המעוניין בתחום לימודי משפטים שואל את חבריו או מתעניין בבלוג, גם בני המשפחה יכולים לחפש פורומים או בלוגים העוסקים בענייני תיירות וקמפינג ולהיעזר בבני משפחה וחברים בקבלת מידע והמלצות.

היערכות מראש


יציאה לקמפינג שונה מהיערכות וציוד הנדרש לחופשה במלון. כדאי לערוך רשימת ציוד ולכלו בה כלי בישול, כלי מטבח, סכו"ם, ניילונים גדולים לאיסוף אשפה, פנסים, מזרנים, שמיכות, ערכת עזרה ראשונה, משחקים ועוד. כדאי שכל בן משפחה יארגן תיק קטן ובו הציוד האישי שלו ודברים כמו משחקים, ספר וכד'. במידה ואחד מבני המשפחה מנגן על כלי נגינה כדאי לקחת ובשעות הערב סביב מדורה ניתן להעביר ערב שירה נעים ומגבש לכל בני המשפחה.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ