יום שלישי, 24 בינואר 2012

לונדון עם הילדים

אחת הערים המובילות ברשימת "היעדים המתאימים לביקור עם ילדים" היא לונדון. טיסות ללונדון עם הילדים הן הזדמנות נפלאה לבקר בעיר, המציעה מגוון של אטרקציות לילדים. טיסות ללונדון עם הילדים תיקחנה אתכם אל עיר הכוללת מגוון של פעילויות מסוגים שונים ואווירה מיוחדת במינה. אם אתם מתכננים חופשה עם הילדים בעיר, הנה כמה אטרקציות מקסימות, שלא כדאי לכם לפספס.

גן החיות של לונדון


אמנם לונדון היא עיר גדולה וסואנת, אולם היא, ללא ספק, כזו המתאימה לביקור עם ילדים. טיסות ללונדון עם הילדים תיקחנה אתכם אל גן החיות של לונדון, הכולל מאות מיני בעלי חיים, מבחר של פעילויות לילדים, אפשרות להאכיל את בעלי החיים שבגן או לצפות מקרוב בכמה מהנדירים ביותר בעולם. טיסות ללונדון הן הזדמנות לבקר בגן החיות המדעי הוותיק ביותר בעולם, שנפתח לראשונה בשנת 1828 ומאז מושך אליו מבקרים רבים מדי יום. זוהי דרך נהדרת, עבור הילדים, ללמוד על בעלי חיים חדשים שמעולם לא פגשו וליהנות ממקום מקסים, שכולו מוקדש לחובבי בעלי החיים.

הפלנטריום של לונדון ומוזיאון מאדאם טוסו


אם אתם עולים על טיסות ללונדון עם הילדים, כדאי לכם לבקר גם בפלנטריום של לונדון. טיסות ללונדון תיקחנה אתכם אל מקום מיוחד במינו, הכולל 120 מושבים ומציע חוויה מיוחדת במינה. משנת 2006 שונה שמו של הפלנטריום ל – Star Dom וכיום הוא חלק בלתי נפרד מהביקור במוזיאון השעווה מאדאם טוסו. הפלנטריום, שנפתח לראשונה בשנת 1958, מציע למבקרים בו תצוגות חלל מרהיבות. בביקור בו תוכלו לשלב גם ביקור במוזיאון מאדאם טוסו המפורסם, המציג דמויות ידועות לאורך ההיסטוריה בתצורת בובות שעווה. המוזיאון נחשב בין האטרקציות הפופולאריות ביותר בלונדון והוא מומלץ לביקור עם הילדים.

המוזיאון להיסטוריה של הטבע


טיסות ללונדון עם הילדים הן גם הזדמנות מצוינת לבקר במוזיאון המדע שבעיר. המוזיאון המיוחד הזה, שכולל מיליוני מוצגים שונים, נחשב המוזיאון הגדול ביותר בתחומו. אם אתם עולים על טיסות ללונדון עם הילדים ומגיעים אליו, תוכלו לראות מקרוב את שלל התצוגות המדהימות שבו, כמו אלו הכוללות שלדי דינוזאורים ענקיים וכן גם לשלב ביקור בגלריות השונות שבמוזיאון, כמו גלריית הדו חיים והזוחלים, גלריית העופות, גלריית המאובנים ועוד.

מוזיאון המדע


טיסות ללונדון תאפשרנה לכם לבקר במוזיאון נהדר נוסף, המתאים לביקור עם הילדים. מוזיאון המדע של לונדון, שהוקם בשנת 1857, כולל מאות אלפי פריטים שונים, הקשורים בעולם המדע. במקום מבחר של מיצגים אינטראקטיביים, הממחישים רעיונות שונים, סרטים תלת מימדים וכן גם אפשרות לבקר בקולנוע IMAX שבמקום. המוזיאון המיוחד הזה ייקח אתכם ואת ילדכם למסע מרתק אל המדע ואל ההיסטוריה וכן יפגיש אתכם גם עם פיתוחים טכנולוגיים שונים, הקשורים לנושאים בתחום זה. במקום מתקיימות פעילויות רבות לילדים, המאפשרות ללמוד על הנושא באופן חוויתי ומתאים. אם אתם עולים על טיסות ללונדון, אל תפספסו את הביקור במוזיאון הזה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מסעדות בארץ