יום חמישי, 19 בינואר 2012

דילים לאילת לתקופת החורף – החופשה המושלמת

אילת, עיר התיירות המובילה של ישראל, יכולה להיות מקום די עמוס בחודשי הקיץ והחגים. מי שהיה אי פעם בחייו באילת ביולי – אוגוסט, בראש השנה, סוכות או פסח וודאי זוכר את המוני התיירים והנופשים, אשר מצד אחד הופכים את העיר למקום תוסס ושמח במיוחד, אך מצד שני עשויים להפריע למי שמחפש חופשה שקטה לחלוטין.

בין אם אתם מחפשים חופשה שקטה ורגועה בלי יותר מדי אנשים מסביבכם ובין אם אתם מעוניינים לצאת לחופשה באילת במחירים אטרקטיביים ונמוכים מהרגיל, דילים לאילת בתקופת החורף יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם.

באופן כללי, ניתן לומר כי מבחינות רבות תקופת החורף היא אחת התקופות האטרקטיביות והטובות ביותר להגיע לאילת. מצד אחד, אילת מאפשרת לנו לברוח מהקור הגדול של החורף בצפון ומרכז הארץ, ולהגיע לעיר תיירות מדברים בה לכל היותר יהיה קריר בלילה, אבל בטח שלא תצטרכו מעילים באמצע היום. מצד שני, מכיוון שהחורף היא לא תקופת התיירות הבוערת ביותר, גם ניתן למצוא מחירים ודילים אטרקטיביים במיוחד במלונות הטובים ביותר של העיר וגם הם צפויים להיות יחסית פנויים ורגועים, גם לצורך בילוי משפחתי ואפילו לאנשים המעוניינים באירועים קטנים ומוכנים להגיע עד אילת הדרומית.

יתרון נוסף של תקופת החורף באילת הוא כי בעוד מדובר בתקופה קרירה וממוזגת יותר מאשר הקיץ (יתרון עצום לכל מי שלא חייב לנפוש בארבעים מעלות חום), ים סוף הוא ים השומר על טמפרטורת המים שלו לאורך השנה כולה. מכיוון שמדובר בים עמוק יחסית אשר הולך ומעמיק בבת אחת (כפי שמכיר כל צוללן מתחיל שצלל באילת), טמפרטורת המים נשמרת לאורך כל השנה, ומאפשרת רחצה, צלילה וסוגים נוספים ושונים של ספורט מים, גם באמצע החורף.

כמו כן, בחורף, העיר כולה עומדת לרשותכם – לא צריך להזמין מקום ברוב המסעדות והברים, קל לתפוס מונית ובכל מקום מתיחסים אליכם במלוא תשומת הלב (בניגוד לחודשי הקיץ העמוסים לעייפה).

עבור מי שמתעניין בדילים לאילת לתקופת החורף, חשוב מאוד לזכור כי מדובר בעונה החלשה יחסית מבחינה תיירותית, מה שאומר כי סביר לצפות למחירים אטרקטיביים יחסית, הרבה יותר אטרקטיביים מאשר בשיא הקיץ או עונות החגים. לכן, גם אם לא מצאתם את הדיל האופטימאלי עבורכם, אל תתייאשו – באילת עשרות מלונות שונים אשר מחפשים בנרות אחר תיירים ואורחים לתקופת החורף. אם תשקיעו מספיק זמן ותחפשו באתרים אטרקטיביים בעלי דילים רבים ומגוונים, לבטח תמצאו את הדיל המשתלם והאטרקטיבי ביותר מבחינתכם.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ