יום רביעי, 21 בדצמבר 2011

מלונות לגיל השלישי

חלק מאוד חשוב מבחירת החופשה המושלמת שלנו, הוא בחירת המלון המושלם. המלון למעשה מהווה את האטרקציה העיקרית עבור רובנו. אנחנו לרוב מפנטזים על המיטה העצומה, העיצוב המרהיב של החדר, הטלוויזיה הענקית עם מערכת הקולנוע הביתית, שירות החדרים וכמובן הבריכה המרהיבה. גם בגיל השלישי אנחנו לרוב מפנטזים על אותם דברים כשאנחנו באים לתכנן את הנופש שלנו. הגיל השלישי הוא גיל הכולל אוכלוסיה מגוונת עם צרכים מיוחדים, חלק מאותה אוכלוסיה כוללת אנשים עם שלל מוגבלויות, שחייבים לקחת אותם בחשבון כאשר אנחנו באים לבחור בית מלון לחופשה השנתית שלנו.

נגישות ושירותים המותאמים לגיל השלישי


בבואנו לבחור את המלון המושלם לאוכלוסיה בגיל השלישי, חשוב מאוד שנתחשב בצרכים המיוחדים של אותה האוכלוסייה. אומנם המלונות היום יותר מותאמים בעבר לאנשים בעלי מוגבלויות, אך עדיין ישנם מלונות שלא ולכן צריך להקפיד בבחירה המלון היטב על מנת לחסוך מעצמנו אי נעימות מצערת. לכן לפני שאנחנו באים לבחור מלון נעשה תחקיר מעמיק, בדיוק כמו שאנחנו עושים לפני הרשמה ללימודי אדריכלות או בית אבות. כמעט כל מלון היום מתחזק גם אתר אינטרנט בו ניתן להתרשם מהחדרים והשירותים הניתנים במלון. בנוסף לכך כל מלון מציין אם הוא מותאם לבעלי מוגבלויות, דבר חשוב מאוד שאם לא צוין באתר אתם חייבים לברר עם המלון עצמו. מלונות המותאמים לבעלי מוגבלויות כוללים לרוב מעליות רחבות, המזכירות את המעליות של בתי החולים. נגישות לכיסא גלגלים בכל חלקי המלון אם זה בכניסה למלון, בחדרים עצמם או בשאר חלקי המלון. חדרי המלון כוללים שלל אביזרים המותאמים לאנשים עם מוגבלויות כמו מתקנים המחוברים למיטה על מנת למנוע נפילות, מיטות נמוכות שיקלו על בעלי המוגבלות לעלות עליהן, חדרי אמבטיה רחבים ללא מדרגות ואביזרים המותאמים לשימוש בעלי המוגבלויות ועוד. רוב אותם דברים יקלו מאוד על השהות שלכם במלון.

אטרקציות המותאמות לגיל השלישי


גם בגיל השלישי אנשים מעוניינים לבלות וחולמים להגיע למלון חלומי עם שלל אטרקציות ופינוקים המותאמים במיוחד בשבילם. ישנם שלל מלונות עם אטרקציות המותאמות במיוחד לגיל השלישי, כל מה שאתם צריכים זה להוסיף את האטרקציות לתחקיר שאתם מבצעים. בין האטרקציות תוכלו למצוא טיפולי ספא עם אנשי מקצוע שעברו הכשרת מטפלים לגיל השלישי, טיפולים המותאמים לעור והמצב הבריאותי המיוחד של האוכלוסייה באותו גיל. בנוסף לכך ניתן למצוא במלונות בריכות וג'קוזי עם אביזרים ומתקנים מיוחדים המותאמים לבעלי מוגבלויות. בכל מלון ניתן למצוא גם חדר כושר, עם מדריכי כושר שירכיבו לכם את האימון הרצוי וישגיחו עליכם במהלך הפעילות. מלבד שלל האטרקציות בתוך המלון תוכלו ליהנות ממגוון טיולים ופעילויות מאורגנות המבוצעות בסביבת המלון. טיולים הכוללים מסלולי טיול קלילים במקומות מסודרים, עם מדריכים, אוטובוס צמוד וחובשים שישמרו עליכם בזמן הטיול. למעשה במהלך התחקיר שתערכו תוכלו למצוא שלל אטרקציות ופעילויות שיתאימו לגיל השלישי ויהפכו את הטיול לחוויה בלתי נשכחת.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ