יום שני, 19 בדצמבר 2011

על טיסות לחו"ל וחבילות תיור

לא משנה לאן אתם רוצים לנסוע בעולם, יש דברים אשר כל אחד מאיתנו צריך להכיר ולדעת לגבי טיסות לחו"ל, כדי להבטיח שנמצא את הטיסה המתאימה לנו ביותר. טיסות לחו"ל יוצאות מישראל באופן תדיר וסדיר לשלל יעדים בעולם. חלקן מופעלות על ידי חברות התעופה באופן סדיר ואילו אחרות הן על בסיס צ'רטר. טיסות לחו"ל צריכות לענות על צרכים שונים בהתאם לסוג הנסיעה, והדברים שאתם רוצים לעשות ולא רק על פי היעד.

מדריך על טיסות לחו"ל ומציאת הטיסה המתאימה


ישנם סוגי טיסות שונים המשתנים בהתאם לסוגי היעד וסוג הטיסה. לכל אחד מסוגי הטיסה האלה יש מאפיינים משלו ויתרונות משלו. כמובן, כי בתוך מכלול השיקולים השונים, תמיד יהיה צורך לעשות איזון בין מחירן של טיסות לחו"ל ובין סדרי העדיפויות שלנו. גם אם אנחנו מתייעצים עם חברות הנסיעות, עדיין כדאי להכיר את סוגי הטיסות השונים המוצעים כדי לדעת לשקול אם ההצעה שקיבלנו היא אכן מתאימה לנו או לא. חברות הנסיעות הן בעלות הניסיון, ולכן לרוב הן יודעות להתאים את הטיסות אל הצרכים שלכם, ולהציע לכם פתרון כולל, אולם לעתים ישנן הזדמנויות אשר לא תוכלו להגיע אליהן דרך חברות הנסיעות.
בנוסף, חשוב להבין כי גם למוניטין של חברות התעופה, אשר מפעילות את הטיסות, יש משמעות. ככל שנשכיל לבחור חברת תעופה מתאימה, אשר מנוסה בהפעלת קווי טיסות סדירים, ואשר צברה מוניטין טוב, כך סביר כי לא ניתקל בתקלות בכל הקשור אל הטיסה. בנוסף, לחברות תעופה מסוימות, יש אפשרות להציע שירותים נוספים בשדות התעופה מלבד שירותי הטיסה עצמה. התארחות בלובי של חברת תעופה בשדה התעופה – במיוחד אם המדובר בשדה התעופה ה"ביתי" של חברת התעופה – יכול להיות חוויה אשר תנעים מאוד את הטיסה ותהפוך את החוויה לעניין יותר נעים מאשר באופן כללי.

טיסות שכר או טיסות סדירות?


ישנן טיסות לחו"ל המוגדרות טיסות שכר. טיסות השכר האלה הן טיסות מיוחדות אשר אינן יוצאות באופן סדיר, ולרוב נחשבות לטיסות זולות יותר מאשר טיסות לחו"ל היוצאות באופן סדיר, אולם טיסות אלה פעמים רבות נתונות לשינויים, ביטולים, עיכובים ושאר תקלות, בשל אופיין. בנוסף, טיסות לחו"ל מסוג זה הן גם טיסות המפורסמות במועד קרוב מאוד ליציאת הטיסה לחו"ל, ולכן לא תמיד ניתן למצוא טיסות לחו"ל מהסוג הזה, אשר ישמשו אתכם אל היעד שלכם.
מאידך, טיסות סדירות, כשמן הן. טיסות לחו"ל מהסוג הזה הן טיסות אשר ניתן לסמוך עליהן, ולרוב הן יוצאות כסדרן ללא תקלות. כמובן כי הדבר תלוי, כאמור, בהיות החברה שמפעילה אותן חברה רצינית הראויה לאמון. בחירה בחברת תעופה רצינית ומבוססת היא ערובה לכך שהטיסה תצא בזמן, ללא עיכובים וללא תקלות.

טיסות מוזלות?


ישנן חברות המפעילות טיסות מוזלות. טיסות אלה הן טיסות בהן אתם משלמים על כל רכיבי הטיסה בנפרד. בנוסף, טיסות לחו"ל מסוג זה לא תמיד נוחתות בשדות התעופה העיקריים, וכך הן חוסכות בעלות הכרטיסים (נחיתה בשדות התעופה העיקריים היא יקרה יותר עבור חברת התעופה ומייקרת את הכרטיס). לעתים, ניתן להיעזר בחברות אלה לצורך טיסות לחו"ל, אולם צריך להביא בחשבון את הזמן, שיידרש כדי להגיע משדה התעופה הצדדי אל היעד וכו'.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ