יום שבת, 3 בספטמבר 2011

סוויטת ליל כלולות

סוויטה בבית מלון, מהווה את הדובדבן שבקצפת, עם חלל עצום, המעוצב בטוב טעם, כאילו לקוח מז'ורנלים של מעצבי פנים. מרפסת גדולה עם ג'קוזי מבעבע ונוף משגע, שנפרש לעינינו. הסוויטות בבתי המלון, מאובזרים בטכנולוגיות הכי גבוהות וכוללות מערכת קולנוע ביתית, עם מסך עצום ומערכת סראונד מעולה, שמעניקים לנו תחושה של בית קולנוע פרטי. חדר אמבטיה, נקים עם אמבטיה מפנקת ומרווחת, המושלמת לזוג. מיטה זוגית עם מזרן אורטופדי, שמעניק לנו שינה מתוקה. אחרי יום עמוס בטרטורים, סוויטה בבית מלון, מושלמת לליל כלולות, מפנק ובלתי נשכח.

רגע לפני החתונה


יום ההכנות לקראת אירוע החתונה הגדול, מצריך אותנו לרוב להתחיל במסע של טירטורים, בין מגוון עצום של מקומות. אנחנו מתחילות את היום אצל מעצב השיער, כדי לעשות את התסרוקת המושלמת לחתונה. בהמשך אנחנו נוסעות למאפרת, שתשלים את מראה הפנים הזוהר, על ידי איפור הפנים שלנו. בדרך לסלון השמלות, אנחנו עוצרות לאכול משהו, במסעדת שף, כי בכל זאת לא הספקנו לאכול כל היום ואנחנו לא רוצות ללכלך את שמלת הכלולות, הלבנה. בסלון השמלות, מחכה לנו התופרת, כדי להלביש לנו את השמלה ולדאוג לתיקונים הסופיים, שיהפכו אותנו לנסיכות ליום אחד. אחרי כמה שעות של החנות ושיפורים, החתן מגיע בכל תרועה, עם הזר והצלמים מסביבו, אנחנו יורדות במדרגות משתדלות לא ליפול החתן בהתרגשות מעניק לנו את הזר, אנחנו מתנשקים ומתחילים במסע לעבר צילומי החתונה. הצילומים נמשכים עד השקיעה, ברגע שהם מסתיימים אנחנו ממהרים לחזור לתופרת, כדי להחליף את חלק השמלה שהתלכלך ומשם אנחנו ממהרים הישר לאולם, כשבמהל כל הנסיעה אנחנו מדמיינים את הרגע המתוק, שנוריד את נעלי העקב ונהנה מהסוויטה המושלמת שהזמנו, לכבוד ליל הכלולות.

ליל כלולות מושלם


אחרי המסיבה, החתן והכלה מגיעים תשושים לסוויטה, הפרחים שמחכים להם על המיטה הזוגית והשמפניה שעומדת על השולחן ליד הג'קוזי במרפסת, מעירים אותם ומעניקים להם חשק להמשיך בחגיגה. רגע לפני שאנחנו מזמינים, מיטת מעבר פו הדוב לילדים, אנחנו רוצים ליהנות מליל כלולות מושלם בסוויטה מושלמת. סוויטות בבית מלון, מהווים את המקום המושלם לחגיגת ליל הכלולות, במיוחד לאחר יום עמוס בהכנות וחגיגות בלתי נגמרות, שכרוחות בחתונה. קיימים מגוון דילים מיוחדים לליל כלולות במגוון סוויטות, שמוצעים על ידי מלונות יוקרתיים בארץ. הרבה דילים כוללים גם שימוש בספא ובסלון הכלות במלון, דבר שיכול לחסוך טרטורים מיותרים ויהפוך את חלק ההכנות המפרך לחלק מפנק במיוחד. קיימים דילים המציעים לחתן ולכלה ליל כלולות ויום פינוקים למחרת, הכולל מסאז' טיפולי לגוף ולרגליים, על מנת להקל על הכאבים מיום החתונה. יום פינוקים שכולל גם ארוחת בוקר של מלכים במלון, שמוגשת על ידי שירות החדרים. סוויטה בבית מלון מאפשרת לנו ליהנות מליל כלולות מפנק במיוחד, בסוויטה יוקרתית מלאה בכל טוב.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ