יום שבת, 3 בספטמבר 2011

חופשה מהנה לצעירים

החופש הגדול התאפיין אצל רוב הצעירים בבילוי במגוון עצום של מסיבות כל הלילה והנאה ממנוחה בבריכה או בחוף הים ביום. לרוב בתנוחת בטן גב אופיינית, בסביבות הצהריים המרץ חוזר והאטרקציות ממלאות את לוח הזמנים. החופש הגדול כבר נגמר, אבל תקופת החגים, בפתח ויש מגוון דילים המציעים חופשות מאורגנות מלאות באדרנלין, במיוחד לצעירים שבינינו. חופשה בשלל מלונות איכותיים, על תקן הכול כלול.

חופשה על טהרת הכול כלול


אבא שרוצה להעניק מנוחה לאימה, שולח את הבן הפוחז לחופשה, כדי להעניק קצת שקט ושלווה לאימא, לאחר שעברה טיפול השתלת, שתלים דנטליים. קבוצת חברים מתארגנת ביחד ויוצאת לחופשת הכול כלול, במגוון המלונות האיכותיים בארץ. צעירות אחרי צבע יורדות לחופשה ביחד, על מנת ליהנות מקצת מנוחה ושיזוף, אולי אפילו למצוא עבודה מועדפת באחד מהמלונות. הורים שרואים שבנם או ביתם, נמצאים בבית כל היום מול המחשב ובקושי מתראים עם החברים, מחליטים לשלוח אותו לחופשה מאורגנת בסגנון הכול כלול, על מנת למנוע בעיות רגשיות עתידיות. החופשה הפופולארית ביותר מבחינת הצעירים, היא החופשה באילת, למרות המצב הביטחוני, אילת מהווה אטרקציה מספר אחת מבחינת מגוון הצעירים. חופשת הכול כלול מעניקה לצעירים אפשרות ליהנות מלינה בחדרי מלון איכותיים או סוויטות, תלוי בכמות האנשים וגודל החבילה. החופשה מעניקה להם את האפשרות ליהנות משלל אטרקציות במלון ושלוש ארוחות עם מגוון חטיפים, ארטיקים ושתייה חופשית, בלי צורך להוסיף עוד שקל, מעבר למה ששילמו ההורים על החבילה. מה שהופך את העסק, כמשתלם מבחינת ההורים, שלא צריכים לדאוג למקום לינה או כלכלה לילדם, במהלך החופשה.

אטרקציות לצעירים בלבד


הצעירים אוהבים לבלות במגוון עצום של אטרקציות וחיי לילה. במהלך החופשה הם יכולים ליהנות במלון ממגוון אטרקציות הכוללות אימון בחדר כושר, שחייה בבריכה, מנוחה ובטן גב על מגוון הספסלים הפרושים בבריכה. במהלך הלילה הצעירים יכולים ליהנות ממגוון מסיבות מכול הסוגים במועדונים, עם מגוון צעירים בגילם. דבר המאפשר להם להתחבר ולהשתחרר ביחד עם המוזיקה. צעירים שמחפשים אטרקציה קצת שונה, מלאה באדרנלין, יכולים ליהנות ממגוון מסלולי טיול, ג'יפים בהרים האדומים, הסובבים את אילת. טיולי הג'יפים מספקים לצעירים הנאה מאדרנלין טהור, עם שלל קפיצות וירידות בין שבילי ההרים. צעירים שרוצים להוציא קצת אגרסיות, יכולים ליהנות מפיינט בול, המאפשר להם לירות אחד על השני בכדורי צבע ולהתאמן לקראת הגיוס ההולך וקרב. הרבה צעירים, מנצלים את הזמן באילת לעשות מגוון קורסים לצלילה, בים סוף, המהווה את המכה של הצוללנים בארץ, עם שלל דגים צבעוניים ושמורות אלמוגים מהפנטות. ברוב המלונות באילת, יש חופים פרטיים בהם ישנם מגוון אטרקציות ימיות, הכוללות גלישה על גלשן רוח, קטנועי ים, סקי מים, קיאקים ואבובים, הנכללים לרוב בחבילת הכול כלול. חופשת לצעירים, מהווה שחרור אגרסיות ולחצים מחיי היומיום, עם הזדמנות לבלות עם החברים הטובים, לפני או אחרי הצבא. בחופשה בלתי נשכחת, במגוון המלונות היפים בארץ.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ