יום חמישי, 26 במאי 2011

לגור בדירת פאר

אם בעבר "לגור בדירת פאר" נחשב לחלום אוטופי הצורך חלקת נפט בבחריין ,הרי שהיום החלום הוא בהישג יד .נסו לדמיין מלונות בארץ המעניקים נופש אינסופי, בלי לשריין מקום או לכופף את כל מהלך חייכם כדי להכנס לאותו חדר שהתפנה בדקה ה-90 . לקום בבוקר,להציץ אל מבע לחלון ולגלות לפתע נופים עוצרי נשימה של ים או אחו ירוק על גבי מדרונות ההרים. והחדר נטול "הפתעות" המפוזרות ברצפה ועולה ממנו ניחוח של נקיון .בעודכם משפשפים את אבק השינה מעינכם אתם לפתע נתקלים בספא, מכון כושר ובריכה עמם ניתן לפתוח בוקר שכולו כושר. בתום האימון תוכלו להתפנק בג'קוזי ולקנח בארוחת בוקר איכותית מלווה בקפה עשיר ממכונות קפה משוכללות. אין צורך להזיז אצבע כי באורח פלאי הכביסה מכובסת ומגוהצת והברז הדולף תוקן בטרם שבתם חזרה לחדרכם.

מי גר בבית מלון?


רבים נוטים לחשוב כי אלו הם אנשי העסקים האמידים בלבד המאכלסים את דירות המגורים במלונות אך מדובר בחשיבה נפוצה אך שגויה שכן ניתן למצוא במלונות אלה אנשים המחפשים פתרון מגורים זמני לתקופה של כמה חודשים כדוגמת אנשים הנמצאים בעיצו של תהליך שיפוצים ביתי ואינם רוצים לחיות בין אדי צבע והריסות. כמו כן בין אורחי המלון מצויים אלה אשר כבר רכשו מגרש ומחכים עד שבניית הבית בשטחו תושלם. כל אלה מוצאים במגורים במלון- פתרון נוח ומפנק.
קהל יעד נוסף של מלונות אלה הם אנשים שנאלצו לצאת מכותלי ביתם בעקבות משבר בזוגיות ומחפשים פתרון דיור נוח לתקופת הביניים- עד שימצאו דירה חדשה או עד שיחזרו הביתה.

יותר ויותר אנשים מוצאים את הנוחות שלהם בשהייה ארוכת טווח במלונות, והתופעה הולכת וצוברת תאוצה.בעתיד לבוא יהפכו מלונות הדירות לנוף שכיח באזורי תיירות או עסקים. כבר היום נבנים עשרות מלונות דירות לאורך החופים ובמוקדי עסקים מרכזיים כדוגמת עזריאלי והבורסה ברמת גן .בשנים הקרובות יתנשאו לגובה עוד ועד בתי מלון שיציעו שילוב של נופש ומגורים.

יש תמורה בעד האגרה?


כל מלון טווה רשת הטבות שונות הנלווית לכל דייר בקומפלקס ,אך מרבית המלונות מעניקים פחות או יותר את אותם דברים למעט שינויים קלים בעלויות של הטבות מסויימות. בעלי היחידות המתארחים במלון בדרך-כלל זכאים לקבל את כל ההטבות של אורח רגיל, כולל שימוש בבריכה ובמתקני המלון ללא תשלום וכן ארוחות ללא תשלום ,אם יש צורך בתשלום ,מדובר בסכום סימלי בלבד. בנוסף, ניתנת לדיירים הנחה על כל השירותים הנוספים של המלון כמו כביסה, גיהוץ, טלפונים ואינטרנט כמו כן ,ישנם מלונות המספקים את שירותי חדרנית המלון למספר קצוב של פעמים בשבוע. יתירה מזאת, נהנים האורחים מחנייה בחניון המלון ,כניסה לטרקלין העסקים ותחזוקה שוטפת של חדרם שכן המלון מתחזק ומנהל את הדירה כחדר מלונאי רגיל.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ