יום שני, 21 בפברואר 2011

מלונות בים המלח

אין כמו החופשה השנתית שלנו, אנו מצפים לה כל השנה וכאשר היא סוף סוף מגיעה אנו מרפקים על כל שניה שאנו חווים בה. לחלק מהאנשים החופשה השנתית היא רק חלק מהעניין, והחלק הנסתר כביכול הוא האפשרות לתת לעצמנו את הטיפול המקיף ביותר ואיכותי ביותר, חלק מוצאים את הפתרון בטיפולי ספא, חלק במרחצאות ואילו לחלק אחר האפשרות לנפוש בים המלח ולאמץ את סגולותיו לזה מסויים זה בדיוק מה שהם היו צריכים, טיפול טבעי עם סגולות בריאותיות שאין שני להן. כבר נעשו עשרות כתבות בחדשות ערוץ 2, בעיתונות ובכל מקום אפשרי על סגולותיו של ים המלח, לצערנו רוב האנשים המגיעים לנופש באיזור הנמוך בעולם הם דווקא התיירים, וזאת מכיוון שהדעה הרווחת בקרב הציבור היא שהמקום אינו מתאים לחופשה משפחתית, אך מידי פעם ניתן למצוא משפחה חורגת מהנורמה ומגיעה לבילוי במקום, נהנית מהפינוקים מעשי הטבע הללו ואף מטיילת באיזור מדבר יהודה ועין גדי הנמצאים בסמוך ומהווים איזור טיולים עם נופים מרהיבים ובעלי חיים המאפיינים תנאי סביבתיים מדבריים בלבד, אך לא רק.
בהשוואה למלונות בארץ, המלונות באיזור ים המלח נחשבים כמלונות איכותיים ביותר שאינם נופלים מסטנדרטים בין-לאומיים, דבר אשר מוסיף ערך ויוקרה למקום המוגדר כאתר תיירות, פלא עולמי ומקור לתעשייה, ואכן במידה ותחליטו לצאת לנופש באחד מהמלונות באיזור תגלו כי האיבזורים במקום יספקו את כל הצרכים שלכם, החלק מחדרים מפנקים המאובזרים בכל טוב, מסעדות המלון המציעות קייטרינג חלבי או בשרי, מכונות קפה ביתיות בלובי המלון, בריכות, ג'קוזי, סאונה, חדרי ספא מפוארים עם מגוון טיפולים, צוותי בידור מקצועיים ושירות מקצועי ואדיב, כל מה שאפשר לבקש מחופשה ברמה הגבוהה ביותר.
ים המלח, הנמצא בגובה של 416 מטר מתחת לפני הים, בנוסף להיותו המקום הנמוך ביותר בעולם, מתאפיין באוויר יבש, ללא זיהום ועשיר בחמצן ומשמש כמסנן קרינה טבעי מפני קרני אור אולטרא סגולות אשר נפלטות מהשמש, ומאפשר שיזוף ללא כוויות, פלא שלא ידוע להרבה אנשים. מעיינות ים המלח, המוכרות לכולנו בתור המקום בו ניתן לצוף ללא מאמץ, מכילות סגולות רבות בגלל המצאות המלחים הטבעיים הללו בריכוזים כל כך גבוהים, דבר אשר מקנה למי ים המלח יכולות בריאותיות רופאיות ואף קוסמטיות רבות, ולכן פוקדים את המקום תיירים רבים. את הבילוי במעיינות ניתן לשלב עם טיפולי בוץ שחור, דבר אשר ממקסם את הטיפול הטבעי הזה, ומוסיף לו מינרלים רבים, בנוסף לאלו הקיימים במים.
האקלים באיזור ים המלח הוא נוח ברוב השנה, וזאת מכיוון שלרוב ישנה שמש באיזור זה, אך חשוב להצטייד בבגדים חמים היות והלילות מתאפיינים בקור מדברי כיאה לאיזור אשר ברובו מדברי אך עדיין מצליח להכיל מקורות מים, צמחייה מגוונת ומגוון רחב של בעלי חיים. וכמו לפני כל חופשה, הקפידו לבדוק ולהשוות מחירים והשיגו את הדיל המשתלם ביותר לחופשה הבריאותית ביותר במקום הקסום ביותר.

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ