יום ראשון, 23 בינואר 2011

חופשה בארץ - משלמים גם על האוכל

אוכל טוב הוא לא עניין של מה בכך, מטבחים וטבחים במלון הם המשפיעים עליו. אוכל הוא לא סתם התענוגות הקולינריות האמיתיות מגיעות אלינו מידיהם של שפים גדולים, אותם אנשים שתיעלו את האושר בהכנת אוכל לדרך חיים, אותם אנשים שלמדו ושקדו ועסקו בבישול רוב חייהם הבוגרים ומקבלים הערכה על כך, על ידי הכנת מאכלי גורמה במסעדות משלהם, בקייטרינג או בשירות הסעדה כזה או אחר.

הכסף שמשלמים למלון הוא גם על המטבח - משלמים על אוכל איכותי


כידוע לנו בחופשות אנו משלמים סכום נכבד ביותר על המלון בו נשהה, חלק מהסכום הזה נמצא במידה וישנו שף של המלון, בדרך כלל היום מלונות זולים יותר לוקחים שירותים חיצוניים של קייטרינג, אין להם מטבחים שמספקים את כל האוכל, הם משתמשים בחברות קייטרינג כידוע הן חברות המספקות לנו תפריט שלם וצוות מגיש לאירועים, מלונות מפגשי חברה עסקיים ועוד.

לדוגמא חברת פטיט קייטרינג, היא אחת מחברות הקייטרינג החלבי הטובות בארץ, עם ניסיון עשיר שירות אדיב ומנות יוצאות מן הכלל. כיום חברות קייטרינג קיימות במגוון של סוגים ולמגוון שלם של מטרות, ניתן למצוא שירותים חיצוניים של קייטרינג גם במלונות בהם נרצה לשהות .

אם נבחר באחד מהמלונות בגדולים בארץ, מלון דניאל, מלונות אורכידאה, מלונות הולידיי אין וכו' סביר שנקבל שירות של קייטרינג אשר בראשו עומד שף, כל מלון בדירוג של 4-5 כוכבים מעסיק שף בצוות, או שהתפריט הוא לפי הנחייתו של שף מעולה.

אם בחרתם בילוי קצת יותר אינטימי, לדוגמא מלון בוטיק, או מלון בטיק בצפון, צימרים וכו', תוכלו למצוא שהרבה מן המלונות והצימרים בצפון מצהירות שיש ברשותן שף, או שיש בהן מסעדת שף. חשוב לדעת ולהבין שהתשלום הגבוה הוא לא רק על התחזוקה והנוף אלא גם על השירות והאוכל.

אוכל הוא חלק מהחוויה בחופשה - אוכל איכותי חשוב לחופשה טובה


אוכל הוא חלק חשוב בחוויית החופשה שלנו, בדרך כלל שאנו נוסעים לחו"ל לחופשה או נוסעים פה בארץ אנו מחפשים בערב לצאת למסעדה טובה (עדיף על הים) וליהנות מאוכל איכותי באמת, יש מי שמסתפק במסעדות רגילות ויש מי שמעוניין במאכלי גורמה אמיתיים, כאלה שרק שף מנוסה בעל שם יכול לתת.

מגוון המסעדות הקיים במלונות בארץ הוא עצום, מטובי השפים בארץ עומדים בכמה מראשי המטבחים הטובים שיש למלונות להציע, רשתות כמו מלונות דניאל לדוגמא מעניקים חדר אוכל יוצא דופן עם שירות מעולה, למרות שכמובן אין לזלזל במלונות קטנים יותר וזולים יותר שגם שם הקייטרינג הוא חלק חשוב מהמטבח ומאיכות האוכל.

בסופו של דבר שאנו שוקלים תקציב נכון של חופשה עלינו לקחת בחשבון את חדר האוכל, האיכות של האוכל והאם במלון בו נשהה יש מסעדת שף או לא, כי בסופו של דבר חופשה איכותית באה לידי ביטוי גם באיכות האוכל שנקבל ומעשירה את החוויה עוד יותר כאשר יש מאכלי גורמה אמיתיים לטעום מהם. 

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ