יום חמישי, 20 בינואר 2011

מלונות בארץ איכות כמו בכל העולם

כישראלים אין לנו הרבה זמן לנוח, בניגוד למדינות אחרות בעולם אנחנו בגיל 18 הולכים לשלוש שנים של שירות צבאי חובה, המדינה שלנו מתוחה כל הזמן וההתרחשויות כאן ובזירה העולמית הן אינטנסיביות ובלתי פוסקות, כמו כל אחד אנחנו רודפים אחר העושר והאושר שלנו ולפעמים עלינו לקחת פסק זמן.

הרבה ישראלים נוטים לברוח לארצות אחרות, מגיע פסח או תקופת החגים וכולם מתכננים את הטיסות שלהם לאירופה, לקאריביים ובכללי לחו"ל, רבים מהישראלים אינם מודעים לאיכות המלונות בארץ, ולעובדה שחלק מהרשתות של המלונאות בארץ הינם בינלאומיות (בעלי סניפים בחו"ל).

בין אם תכננתם לטוס לחו"ל או להשאר בארץ, האפשרויות הן בלתי מוגבלות אלא שבארץ הן יהיו זולות יותר ולא פחות איכותיות, באירופה השכרת רכב טויוטה או מאזדה יכולים לעלות לנו הרבה מאוד כסף (שם הכול ביורו), לעומת זאת כאן בארץ השכרת רכב לכמה ימים לא תעלה אפילו חצי מאשר בחו"ל (ומוניות זו אופציה יקרה הרבה יותר בשתי המקרים).

רמת השירות בארץ - טובה לא פחות מחו"ל 


רמת השירות בארץ היא מהטובות בעולם, הן באטרקציות שבתי מלון בארץ מציעים לאורחים (תלוי כמה כוכבים המלון ובאיזה רשת, כמו כן מיקומו בארץ), החל ממכוני כושר, ספא, בריכות מוחממות ועד לטיולי ג'יפים, צלילות ומסעדות שף, צוות הווי ובידור ועוד הרבה. מלונות בארץ מכילים את מיטב השירותים שניתן למצוא בחו"ל ובמחיר הרבה יותר אטרקטיבי ובפחות שעות נסיעה (טיסה במידה ומדובר באילת).

מלונות בארץ נעים בין כוכב אחד לחמישה כוכבים ומצויידים במיטב האטרקציות לנוחיות האורחים, צוותי בידוק במקום, בר בלובי אולמי כנסים עסקיים ואף לפעמים אירוח של תוכניות טלוויזיה כמו התוכנית (סודות מתוקים עם קרין גורן, למי שאוהב קינוחים), מלונות בישראל הן חוויה קולינרית בפני עצמה (המלונות המשובחים 5 כוכבים).

מגוון שלם של שירותים חוויה אמיתית 


ברוב המלונות בארץ ניתן למצוא מגוון שלם של חדרים הנעים במחירים שונים (תלוי באיזור ובגודל), ניתן למצוא חדרים קטנים וחמימים במידה ואנחנו מגיעים לאיזה חופשה קצרה באילת לבד, תאים משפחתיים וחדרים משותפים במידה ואנחנו בטיולי משפחות, כמו כן יש סוויטות זוגיות לנאהבים, סוויטות עיסקיות במידה ומתקיים כנס בקרבת מקום או אפילו באולם הכנסים של המלון. 

אם לא מלון גדול אולי מלון בוטיק


בסופו של דבר ארץ ישראל מלאה במלונות, מלון בוטיק, נחשב לאחד מסוגי המלונות המועדפים למי שמעוניין לקחת איזה חופשה בצפון, לצד כל הצימרים עומדים כמה מהמלונות המשובחים שיש בצפון, הקרובים לייקבים שניתן לקחת בהם סיור, טיולי אופניים, רכיבה על סוסים ואטרקציות נוספות. 

תחום התיירות בישראל מהווה מקור בלתי נדלה של שפע, שפע של אטרקציות ובילויים שיכולים להיות לא פחות שווים ממלון באירופה או בארץ אחרת, פעם הבאה שיש לכם חופש מהעבודה כדאי לשקול לקחת חופשה במלונות בארץ, רשתות כמו מלונות דניאל, מלונות דן, רשת מלונות פתאל ועוד מציעים מגוון רחב של שירותים איכותיים ביותר, ששווה לכם לבדוק. 

אין תגובות:

פרסום תגובה

מסעדות בארץ